SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dabadu - Never Give Up...

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
10s na klate, 9 s na barki i 6s na triceps :) czy takim treningiem zauwazasz postepy w sylwetce? czym to argumentujesz :)

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
że duzo czy mało bo nie skapowałem ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Stasiakov
Doris, jak byłaś na poprzednich częściach to oczywiście musisz zobaczyć tę ostatnią. Ogólnie w porządku film biorąc pod uwage gatunek. Mnie wciągnęła cała ta historia mimo, że wiedziałem jak się to wszytsko skończy bo kiedyś tam przeczytałem tę książkę.


A jak nie byłam na żadnej i nigdy nie miałam tej książki w ręku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
to musisz sobie zrobić seans w domu i obejrzeć dwie poprzednie części :P 5h przed tv :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
dabadu
to musisz sobie zrobić seans w domu i obejrzeć dwie poprzednie części :P 5h przed tv :)


Hm...To chyba jednak wolę iść na coś innego do kina - w domu nie mam popcornu karmelowego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
W takim razie Doris sciągnij sobie "Furię" i zobacz w domowym zaciszu. Moim zdaniem bardzo dobry film mimo holiłudzkiego :P zakończenia :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Stasiakov
W takim razie Doris sciągnij sobie "Furię" i zobacz w domowym zaciszu. Moim zdaniem bardzo dobry film mimo holiłudzkiego :P zakończenia :D:D


Pierwsze słyszę aczkolwiek muszę sprawdzić co to za cudeńko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Właśnie przypomniałeś mi miałem zobaczyć bo uwielbiam wszystko co jest związane z II wojną światową :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dabadu co tam u Ciebie ?:) Zaginąłeś w akcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
Cielu7
Właśnie przypomniałeś mi miałem zobaczyć bo uwielbiam wszystko co jest związane z II wojną światową :D


Cielu, to tym bardziej się nie zawiedziesz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MikeMk - DT

Następny temat

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

WHEY premium