SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dabadu - Never Give Up...

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Spadki na redukcji to normalna sprawa, ale 30kg w przysiadzie to naprawdę sporo, nie myślałeś coś pozmieniać dieta/trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
W jakiej formie jesz te jajka z kapusta ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Sebastian: w moim przypadku to bardziej sprawa mentalna.... ;/ mam dość już teł prawie 9 miesięcznej, nie udanej redukcji.... a tu chce się na nowo spiąć i wykończyć ten smalec w końcu... ;/ są dni jak jest moc i robie 150 a są jak wczoraj że 130.... ;/ chociaż jakbym nałożył więcej to może by poszło...

Doris: jajka ugotowane na miękko. a później kapucha jak już mi się ugotowała, co by warzywka uzupełnić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
dabadu
Sebastian: w moim przypadku to bardziej sprawa mentalna.... ;/ mam dość już teł prawie 9 miesięcznej, nie udanej redukcji.... a tu chce się na nowo spiąć i wykończyć ten smalec w końcu... ;/ są dni jak jest moc i robie 150 a są jak wczoraj że 130.... ;/ chociaż jakbym nałożył więcej to może by poszło...

Doris: jajka ugotowane na miękko. a później kapucha jak już mi się ugotowała, co by warzywka uzupełnić :P



Pewnie za mało coffeiny brałeś
A tak serio - za długa ta Twoja redukcja była. Ja tam jestem zwolennikiem jak najszybszej, skutecznej/ ostrej ale oczywiście bez chorego zajazdu. 9 miesięcy to ciąża zazwyczaj trwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no ale to taka pseudo redukcja :P bo 3-4 dni starałem się jeść "redukcyjnie" a potem 3-4 mi nie wychodziło i to takie tzw rzeźbienie w g****ie :P
czyli takie najgorsze wyjście... oczywiście nie było to specjalnie i zaplanowane... po prostu słaba głowa... ;/ ale teraz mam nadzieję że już będzie wszytko tylko lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
dabadu
no ale to taka pseudo redukcja :P bo 3-4 dni starałem się jeść "redukcyjnie" a potem 3-4 mi nie wychodziło i to takie tzw rzeźbienie w g****ie :P
czyli takie najgorsze wyjście... oczywiście nie było to specjalnie i zaplanowane... po prostu słaba głowa... ;/ ale teraz mam nadzieję że już będzie wszytko tylko lepiej :)


Ja bym to ładniej nazwała - stanie w miejscu
Niestety przy takim rozwiązaniu nawet głowa nie odpoczywa, wręcz przeciwnie.

Oby teraz było inaczej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
oo no prosze, wielki powrót !
liczę, że znowu nas zaskoczysz jakimiś fajnymi przepisami

a przez ten czas co Cie nie było na forum, ćwiczyłeś coś ? jak jadłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Doris: no rzeczywiście twoja nazwa tego błogiego stanu rzeczy jest trochę "ładniejsza" :P ale nie wiem czy bardziej trafna :) hehe

laura: no postaram się coś pichcić co jakiś czas :P tylko w miarę rozwoju gabinetu mam coraz mniej czasu :P a wolny czas wole poświęcić na trening a nie gotowanie heh :P ale mam nadzieję że znajdę i na to czas :P
a przez ten czas trenowałem owszem, ale jak wyżej pisałem miska baaaardzo kiepska... 3 dni "redukcji" 4 dni "masy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
'W miarę rozwoju gabinetu coraz mniej czasu' - obawiam się, że u mnie niebawem może być to samo... Oby był chociaż czas na trening te 4 razy w tygodniu.

Co dziś w planach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no niestety dziś jeden z tych dni kiedy nie mam czasu na trening... od 7 do 21 nie znajdę nawet 20 min :(
wieczoram wpiska z wczorajszego PUSH'a :)
a później kawalerski kumpla którego za tydzień jest wesele.... ale bez szaleństwa bo jutro od 8 pracuje :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MikeMk - DT

Następny temat

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

WHEY premium