SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 2KKA str. 22-23 /26 i powoli zaczynam coś robić

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Miska na jutro, wiem, że z kaloriami nie poszalałam, ale przynajmniej białko i węglowodany się w miarę zgadzają. Widzę, że jeszcze długa droga przede mną.
Juto postaram się zrobić ćwiczenia z Obliques.
Bardzo proszę o jakieś wskazówki co robię źle w diecie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Ustal bilans startowy na 1800kcal, 120g białka, 150g węglowodanów i reszta tluszczu. Ułóż dietę w oparciu o art "Co jedzą Ladies" (link w regulaminie).
Dodaj tłuszcze, np orzechy włoskie, oliwa, żeby dobić do 1800kcal. Tłuszcze odpowiadają za gospodarkę hormonalną i odchudzanie..
Chleb nie-razowiec wywal, wędlinę wywal, dodaj ostatni posiłek 1-2h przed snem (np. białko z węglami i warzywami). NIe znam tych wafli, jak mocno przetworzone wywal. Zadbaj o urozmaicone źródła białka

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
„Wędlina” jest własnej roboty to również nie można? A co do pieczywa to, jakie mogę, wiem, że powinnam sama piec, ale chyba jeszcze do tego nie dojrzałam (próbowałam już kilka razy i d..a, nigdy mi nie wyszło).
A co do posiłku przed spaniem to jeszcze jeden dodać?
Dzięki z zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
własnej można

To nie jedz pieczywa, masz kasze, ryż, soczewice, płatki owsiane, dużo mniej przetworzonych i bardziej wartościowych (w składniki mineralne) źródeł węglowodanów

Jak idziesz spać 22-23, to o 21 zjedz posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Od jutr zacznę się do tego stosować albo nawet i dziś, bo zaraz spadam na 50 min na basen i saunę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
No wiedziałam, że o żadnej redukcji nie może być mowy Fajnie wyglądasz Nie zrażaj się chlebkiem w końcu wyjdzie 3mam kciuki

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Powodzenia w łapaniu mięska

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
a takie szybkie pytanko razowy czy tam graham kupny mogę
Dzięki za słowa otuchy ale jeszcze trochę roboty mnie czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
jak kiedyś kupowałam chleb i zaczęłam czytać etykiety to mnie poraziło co można do chleba dodać Nie wiem są jakieś sklepy eko czy bio u mnie np jest prawdziwy chleb na zakwasie (kiedyś kupowałam) poszukaj

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
oki dzięki, jutro jakiś graham kupię ale szukajcie a znajdziecie albo wreszcie upiekę

Zmieniony przez - 2KKA w dniu 2012-03-15 00:17:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie?

Następny temat

zabixonix --> redukcja

WHEY premium