SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 2KKA str. 22-23 /26 i powoli zaczynam coś robić

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Wow sama szefowa mnie odwiedziła a ja myślałam, że nikt tu nie zagląda
Dziękuje z uwagi oczywiście zastosuję się przy następnym „treningu”, niestety ze względu na domykanie tego pie… go brzucha tak sobie sama eksperymentuje a że człowiek doświadczenia nie ma to potem wychodzą takie kwiatki.
A teraz już poprawiam plan ćwiczeń na sobotę

Zmieniony przez - 2KKA w dniu 2012-04-19 14:50:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz jak sie cwiczy duzo powtorzen to dobrze juz te nogi przynajmniej robic do palenia miesni wtedy przyjmujesz jakis kierunek cwiczen a nie po srodku bo tak, ani ciezar ani powtorzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 172
hey jak Ci idzie zamykanie tego brzuch? widzisz juz jakies efekty? ja tez mam ten problem, kilka dni temu zaczelam cwiczyc brzuch i jak narazie to tylko zakwasy mam...a i po jakim czasie dolozylas sobie dodatkowe cwiczenia? powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Obli –robiłam źle, ponieważ nie mam zielonego pojęcia jak to robić staram się jakoś to ogarnąć i cieszę się bardzo, że ktoś nade mną czuwa(przed ciążą i w trakcie waliłam aeroby jak głupia, myślałam, że to jest git). Ciężar to ja z chęcią bym chwyciła tylko, że nie mogę.Jutro wrzucę poprawiny plan do ćwiczeń na sobotę

Chudzinka 29 –idę według planu a co do efektów to gdzieś czytałam, że powinno być już wszystko zamknięte po trzech miesiącach. Niby rano widzę, że już jest lepiej, ale na wieczór nie do końca ten efekt się utrzymuje za tydzień minie 8 tygodni jak ćwiczę według planu i rzucę foty porównawcze to będziesz mogła ocenić. Oprócz tego jutro idę do lekarza chirurga plastyka żeby ocenił sprawę dostałam skierowanie od internisty (dam info, co powiedział).

Na jutro miska oczywiście dużo warzyw i
Ćwiczenia
początek 15 minut na stopniu (na nogach obciążniki po 2 kg)
12 powtórzeń każde ćwiczenie "klasycznie" w 3 seriach z 60sek przerwa miedzy ćwiczeniami i seriami ( w czasie tej przerwy skakałam pajacyka).
- kręcenie biodrami na piłce; 10x na stronę
- ruszamy biodrami siedząc na piłce w przód i tył (tilt); 10x
- wykonujemy kręcenie biodrami na piłce rysując kształt cyfry 8 10x na stronę
1.wyciskanie sztangielek płasko
2.francuskie uginanie rąk siedząc
3.wyciskanie sztangielek siedząc
4.wiosłowanie prostymi ramionami leżąc na brzuchu
5.wznosy z opadu
6.przysiady z piłką za plecami
7.wznosy bioder leżąc na piłce
8.wznosy łydek siedząc na piłce
Ćwiczenie mięśni brzucha
-leząc na plecach z podkurczonymi nogami kładziemy ręce na brzuch i głęboko oddychamy wciągając powietrze i wypychając mięśnie brzucha i wydychając powietrze i wciągając mięśnie brzucha jak najmocniej w kierunku kręgosłupa.
Ćwiczenie mięśni miednicy
-kładziemy się na podłodze z nogami prostymi i krzyżujemy je. Wykonujemy wdech i wypchamy lekko biodra w gore wyginając się w krzyżu, wydech i wpychamy kręgosłup w podłogę wciągając głęboko mięśnie brzucha i napinając cale mięśnie miednicy i mięśnie Kegla. 10x.
Powtarzamy to samo ćwiczenie z nogami podkurczonymi trzymając mocno zaciśnięte kolana
Ćwiczenie mięśni brzucha
-leżymy na podłodze z podgiętymi nogami, ręce na podłodze płasko, wydychamy powietrze, napinamy mięśnie Kegla i unosimy lekko ciało razem z głową na ukos, dotykamy prawa ręką zewnętrznej strony lewego uda wciskając lewa rękę jednocześnie mocno w podłogę. 10x na stronę
- wykonujemy podobne ćwiczenie trzymając ręce na karku i ciągnąc lekko prawy łokieć w kierunku lewego kolana, nie podnosimy przy tych ćwiczeniach całego ciała, ale jedynie odrywamy lekko łopatkę od podłogi i napinamy skośne mięśnie brzucha.
Ćwiczenie mięśni brzucha
- leząc na podłodze na plecach z nogami podgiętymi prostujemy ręce przed siebie i unosimy ukosem ciało w kierunku jednej nogi dotykając dłońmi zewnętrznej części uda 10x na stronę
Ćwiczenia mięśni brzucha
- pozycja wyjściowa leząc na podłodze, na plecach, z podkurczonymi nogami, ręce kładziemy na karku i podnosimy zgięte kolano w kierunku przeciwległego łokcia jednocześnie skręcając ciało wraz z łokciem w kierunku tego kolana 10x na stronę
- leżymy prosto nogi proste, ręce wzdłuż tułowia w czasie wydychania i spięcia mięśni miednicy jedna nogę podciągamy w biodrze do siebie jakbyśmy chcieli ja skrócić, bez podnoszenia głowę jednocześnie skręcamy w kierunku przyciągniętej nogi. Przeciwległa ręka wciskana jest w podłogę 10x a stronę
Ćwiczenie mięśni brzucha
- leżymy na boku opierając się na łokciu, nogi ugięte, ręka na górze położona na biodrze. Podnosimy miednice w gore, prostując ciało, opierając się na zgiętej ręce i napinając mięśnie i opuszczamy 7x na stronę.

Ćwiczenia oznaczone a,b,c.. wykonałam w obwodzie jako gigantserie
1. przysiad z nogami szeroko rozstawionymi (plie); 3x10
2. martwy ciąg na jednej prostej nodze; 3x5 na nogę (proponuje butelki z woda jako obciążenie)
3. wznosy bioder z nogami na piłce; 3x 10
4. podnoszenie przeciwległej reki i nogi na zmianę leząc brzuchem na piłce (przytrzymać na 2); 3x 10
5a. w pozycji klęku podpartego wykop nogi prostej w gore; 3x15
5b. wykop zgiętej nogi w gore i w dol na krzyż do nogi podpierającej; 3x10
5c. pulsowanie noga w gorze; 3x 20
6. pompki 3x 10
7a. odwrotne brzuszki 3x15
7b. brzuszki leząc bokiem na pilce 3x15
7c. brzuszki na piłce 3x15
8. turlanie piłki pod siebie 2x 5
9. mostek izometryczny (plank) 3x 30sek
10. vaccum 3x 30sek





Zmieniony przez - 2KKA w dniu 2012-04-19 22:34:46

Zmieniony przez - 2KKA w dniu 2012-04-19 22:42:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Cześć głodomorze

Boże podziwiam dziewczyny, które ćwiczą żeby zamknąć ten brzuszek
Ćwicz i się nie poddawaj! 3 mam kciuki!
Miłego

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Miło, że do mnie wpadłaś zapraszam częściej a co do zamykania brzucha to dziś byłam u chirurga plastyka i stwierdził, że nic z tym nie zrobię a mój brzuch morze wyglądać tak jak wygląda, bo jeszcze mam przepuklinę, którą muszę zrobić. Nie zmienia to faktu, że jeść się chce, ale widziałam u Ciebie pozwolenie na więcej żarełka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
A co masz zrobić z tą przepukliną? Jakiś zabieg?
No i powodzenia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
ojej przepuklina jeszcze no ale to się usuwa i po problemie nie?

zaglądam tu zaglądam i mocno ściskam

a co do większego żarcia u mnie - fakt Moje prośby zostały wysłuchane

Zmieniony przez - moCCa w dniu 2012-04-20 21:15:11

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Jagoda_ jeszcze nie wiem jak to się je, ale myślę, że zabieg i po bólu a może przez to ten bębenek taki duży mam, bo to wyłazi ale co tam od tego się nie umiera, chyba

MoCCa – mam taką nadzieję, że usuną i po problemie a może i jakieś zwolnienie dostanę i od pracy i w domu i do góry kołami poleżę ( u mnie trzech chłopów to i mam, co robić)
a ja się modle żeby głód poszedł w cholerę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spoko moj dziadek mial wstawiana siatke na przepukline kolo 40stki i szalal do pozniej starosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie?

Następny temat

zabixonix --> redukcja

WHEY premium