SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 2KKA str. 22-23 /26 i powoli zaczynam coś robić

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
zacznij od ćwiczeń na piłce z hantlami, po kilku miesiącach dodasz trening siłowy
nie wszystko na raz, nie możesz się rzuć na siłowy, po roku nic nie robienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Oki, dzięki za wskazówki, bo póki, co jestem pełna werwy i nie myślę racjonalnie, bo wydaje się mi, że od razu wszystko jest dla mnie łatwe. Mam nadzieję, że miska jest już troszkę lepsza niż na początku, jeżeli nie to bardzo proszę o jakieś poprawki (pieczywo zawsze jest na zakwasie a wędlina własnej roboty).
Dziś zrobiłam 60 min na elipsie + tak jak wcześniej pisałam zrobiłam pierwszy tydzień po porodzie i tydzień pierwszy.
Ach i pytanie czy warzywa mam wliczać do dziennika czy też nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Zacytuję Ovejkę "Nie liczysz zielonych i tych staraj się jeść jak najwięcej, czyli np. brokuły, fasolę szparagową, kalafiora, kapustę zwykłą czy kiszoną, białą czy czerwoną , rzodkiewkę, brukselkę itp.
Wliczasz strączkowe i korzeniowe, czyli np. fasola w ziarnach, soczewica, buraki, marchewka, seler, kukurydza, dynia, pietruszka itp. Ale jak dodajesz trochę marchewki do sałatki to nie musisz aż tak się rozdrabniać i nic się nie stanie jak nie wliczysz. Dopiero jak chrupiesz jej większe ilości no to wtedy ma to już większy wpływ i wtedy faktycznie wliczasz.
Staraj się jeść minimum 750g warzyw dziennie, oczywiście z przewagą tych zielonych. W tym warto jeść dużo warzyw krzyżowych. " .

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
oki dzięki wielkie. od jutra zastosuję się do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Miska na jutro wiem, że z kaloriami nie poszalałam, ale jutro część dnia spędzam w szkole _ a matoły do szkoły_ nie mam za bardzo jak pokombinować

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Wczoraj troszkę zmodyfikowałam swoją miskę i łącznie wyszło mi: 1666kcal, 116g białko, 77gtłuszcze, 148g węglowodany.
Miska na dziś.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Miska na jutro, dziś były ćwiczenia od Obli i nawet było oki a do tego z rana trochę ćwiczeń na stopniu i ze sztangą jutro rowerek 1h.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Miska na jutro. Bardzo proszę o wytknięcie mi błędów w diecie, bo pewnie robie ich pełno ale ... uczę się dopiero.
Co do ćwiczeń to do jutro zaczynam trening z piłką dla początkujących w formie obwodowej, jako że na brzuch mam specjalne ćwiczonka to stąd wykluczyłam.
1.wyciskanie sztangielek płasko
2.francuskie uginanie rąk siedząc
3.wyciskanie sztangielek siedząc
4.wiosłowanie prostymi ramionami leżąc na brzuchu
5.wznosy z opadu
6.przysiady z piłką za plecami
7.wznosy bioder leżąc na piłce
8.wznosy łydek siedząc na piłce
Pierwsze dwa tygodnie w dwóch obwodach po 15 powtórzeń


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Smażyć możesz na oleju kokosowym, a gotowe dania (sałatki) polewać oliwą z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Serdeczne dzięki na pewno się zastosuje do tego. Dziś zrobiłam ćwiczenia na piłce z sztangielką oczywiście do tego na zakończenie dałam ćwiczenia dla kobitek po porodzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie?

Następny temat

zabixonix --> redukcja

WHEY premium