SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Masa na tłuszczu s.15

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
Przy redu i przy masie nie dawało efektu ;p

dlatego chce spróbować partii 2xtydzien, możę push pull moze przód tył ciała, nie wiem xd znajde coś fjanego ;p

dzisiejsza micha. za dużo białka :/




Zmieniony przez - CFnewbie w dniu 2014-04-15 19:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie stresuj się tak, wtedy pewne sprawy łatwiej przychodzą. Dzisiaj wątróbkowe szaleństwo widzę. Wyrobisz się ;) o ile wytrwasz he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
Wytrwam w czym? tłuszczu czy wogole? :P na 100% wytrwam :)

a i owszem, pojadłem trochę :P

Trening

WL
15x20kg/5x40kg/5x60kg/3x80kg/8x90kg/8x80kg/20x60kg

WL skos sztangielki
5-6s 10-17,5kg(15kg zrobilem 3 serie) 12-30p

Pompki szeroko
1x max

Rozpiętki
2x20 7,5kg

Składanka na łapy
3s

ab wheel


wL - ostatnie p. kolega lekko dociągnął, nie rwie tak bardzo lewa strona już, jest progres, prawie 2p dołozyłem od ostatniego rekordu

skos - 15stka najelpiej wchodziło, przytrzymanie na dole i starałem sie rozciągać i czuć klate.

reszta ok

ab - 15kg na plecach i dobrze szło, brzuch się wzmocnił, nie wiem od czego xD MC i siad pewnie.


Zmieniony przez - CFnewbie w dniu 2014-04-15 22:34:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
super zakwasy był po pon/wt na plecach/klatce- jest ok :)

dzisiaj miałbyć trening nóg ale doszedłem do wniosku że przyda mi się roztrenowanie, dawno nie robiłem odpoczynku i przyda się także małę zejscie z ciężarem żeby móc znowu ruszyć :)

więc dzisiaj trening dosyć lekki nóg, pleców bicepsa, jutro zrobie klatki barków tricepsa xd
a od pon ruszam :) jeszcze się zdecyduje czy push/pull czy split z prio na łapy.
dieta trzymana, wypiski nie daje dzisiaj

ps. dostałem nową robote więc 8h ruchu nowe codziennie, ciekawe jak to wpłynie na mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CFnewbie
ps. dostałem nową robote więc 8h ruchu nowe codziennie, ciekawe jak to wpłynie na mnie ;)

Gratulacje, a teraz tylko pozytywnie z górki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
Dzięki :)
dzisiaj dzień treningowy ale bez treningu xD odpoczywamy :P
od pon ruszamy pełną parą :)
niestety dzisiaj dwójka, więc późno skończe :)
myślę że pociągne dosyć wysokie kalorie do maja, potem przytniemy dajmy na to na 4tyg żeby troche bf do ładu doprowadzić, chyba że samo jakimś cudem zejdzie :)

do usłyszenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
Waga na dzisiaj: 87.6
czyli +0,2kg w tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Takie różnice to wiesz...jutro moze byc 0.3kg mniej;) a powiedz jakie odczucia od początku kasowania na tłuszczu? Waga, wymiary i lustro na plus? Siła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
na redukcji nawet to fajnie wygladalo, potem vlcd i zj**alem sporo :) teraz tluszcze wysoko z kalorriami i jest fajnie :) waga powoli idzie, łapy niby większe ale dalej małę(37cm... przy takiej wadze to kpina , jak wytne to masakra bedzie znowu xD)
siła na plus i rosnie

btw. mysle o treningu gora/dol ciala lub zwyczjany split znowu dam ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawroty głowy, osłabienie? jak nisko z węglami było?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 3 dniowy na masę- domowa siłownia

Następny temat

Proszę o poprawę planu treningowego

WHEY premium