SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Blog / Bodybuilding.. PODSUMOWANIE str 31

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Dee-Jay - fajnie ci sila idzie, ogolnie spoko silka i ziomki

tez tak mam, ze jak nie przypilnuje michy, albo jakas choroba to od razu masa w dol

pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
klatka na pompie a brzuszek wystaje ale sie przyczepilam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Avasso a wygadlam na zalanego?

Wysu zazdroscze bica, niby masz 2cm wiecej niz ja, ale wyglada na conajmniej 45..

na Twoim miejscu zajalbym sie gora klatki/przodem barkow bo od cyckow do szyi masz taka "niezagospodarowana przestrzen"

no ja gdybym nie cwiczyl przez tydzien to schudlbym 1-2kg, a gdybym jescze michy nie tzrymal to z 3-4

Obli: dopiero 3 razy brzuch robilem, daj zyc jutro zrobie Twoj trening to bedzie krata syzbciutko

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2009-02-03 22:05:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
to moze dlatego, ze nie robie wyciskania na barki bo to tez troche gore klaty angazuje
ogolnie gora kalty zawsze u mnie kulala
na razie nuki musze zrobic zeby w ogole byly bo ich nie ma
co do bicepsa to jestem zadowolony, przy moim wzroscie duzo nie trzeba zeby lapa wygladala na duza

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-02-03 22:16:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
a przy moim nawet 43 wyglada slabo, moje 39, na upartego jak troche oszukam 40 wyglada jak patyczek nie mam budowy ani pod bodybuilding ani pod ciezary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
nie pyerdol glupot bo wielu kolesi chcialoby wygladac tak jak ty!
klate i plecy masz dobre, a lapy z czasem nabiora odpowiednich rozmiarow,
w tym sporcie najwazniejsza jest systematycznosc

ja przez kontuzje barku zapomnialem co to sila,
ciesze sie, ze moge w ogole cwiczyc i jakos trzymac forme bo wczesniej mialem rok przerwy, tak mnie napier...

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Dzis mega sniadanie: 2 seven days i herbata mailnowa

mialby byc platki owsiane, ale otwieralem szafke i ten seven days tak sie na mnie spojzal ze nie moglem mu odmowic, a ze z tylu byl jego kolega no to coz... placek bedzie w takim razie na kolacje, bo kolacje mam zawsze ****owa. do konca tego tygodnia bede sie staral jesc w miare normalne gotowane rzeczy, typu pierogi, makarony itd. mam nadzieje ze moje miesnie sie nie kapna i nie spadna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Dee--Jay o ku... jak u mnie. Na mnie sie tak Princessa dziwnie patrzyla xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wywalcie z szafy nie będą się patrzyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
W sumie mam chwile to napsize drobne podsumowanie suplementow:

MHP Up Your Mass - smak cookies - bardzo dobry BULK, bo gainerem tego nazwac nie mozna.. zrobilem na nim okolo 4kg masy, smak pozostawia pewien niedosyt, a zeby go wypic w zalecanej przez nich porcjii 4 miarek musialbym to rozpuscic chyba w litrze mleka zeby nie wyszedl budyn, ale ogolna ocena dobra

SYNTRAX Matrix 5.0 - smak cookies and cream - ja bym nazwal raczej chemical cookies, chemia, chemia i jeszcze raz chemia, efektow nie ma co opisywac, pilem na noc po kolacji zeby zoladek mial co robic w nocy nigdy wiecej nie kupie tego bialka

NUTRABOLICS Anabolic Window - smak lemoniada, a scislej plyn do mycia naczyn ludwik + szampon + kostka mydla + syrop na kaszel. przez pierwszy tydzien moze byc ciezko to pic bo nie chce przechodzic przez usta, ale po jendym opakowaniu idzie sie przywyczaic, jednak efekty sa super, zdecydowanie najlepszy suplement jaki bralem

REVOLUTIONS Whey Protein Shake - smak kokos, przepyszne bialko, tak dobrego nie pilem dawno, matrix i inne sie chowaja, fakt ze pod koniec opakowania mozna sie juz troche obrzydzic bo smakuje jak rafaello w duzych ilosciach

UNIVERSAL Storm - smak ciemne winogrona - zdecydowanie najgorszy smak jaki w zyciu pilem, jest obrzydliwy, nie ma takiej mozliwosci zebym to pil, ekefty a raczej skutki uboczne - bole glowy, nudnosci, sennosc, zbieranie na wymioty itd. NIGDY! sprzedalem za 40zl

OLIMP Gain Bolic - smak czekolada , z czekolada ma niewiele wspolnego, ale da sie wypic, jednak lezy na zoaladku 5 godzin i odbija sie jeszcze 3 dni pozniej. zdecydowanie NIE! sprzedalem za 40zl


Za tydzien/dwa ruszam z xtreme stackiem, ktory jak zapewnil mnie Knife, jest przepyszny, miod dla podniebienia oraz no xplode, Pepo natomiast o*******il mnie za za duze ilosci spozywanego bialka i branie bulka, zalecil picie Carbo w ogromnych ilosciach, ile razy sie da i ile miarek sie da w ciagu dnia,najlepiej cale opakowanie w 1 dzien, wiec dokupie ze 4 kg Treca, bo smaki i sklady fajne, i bedziemy walczyc

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2009-02-04 12:46:41
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wymioty na treningu

Następny temat

GROT/blog/tłuszcz w dół... masa w górę... Możliwe?

WHEY premium