SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEE-JAY / Blog / Bodybuilding.. PODSUMOWANIE str 31

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39275

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ladnie, ladnie
a mowiles ze nie masz gena do sily
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak jak pisalem Ci na GG ... plecy za slabe jak na te ciezary
albo nawet nie tyle co za slabe co takie trzymanie sztangi daje Ci gorsza dzwignie ... jak w nastepnej bedziesz trzymac trójbojowo to zobaczysz jaka jest róznica
i oczywiscie skupimy sie na sile pleców na tyle ile bedziemy mogli (ciagów nie robisz to plecy silne nie sa).
Ale zle nie jest ... zobacz, ze te 130 to dla Ciebie teraz pestka wiec sila sie poprawila. A o to chyba chodzilo
w nastepnym tyg:
do 120/1 siady w poniedzialek
i w piatek sprawdzisz maxa ... dokladnie Ci na GG pozniej napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Dobrze jest ! Co to za nuta w tle? Knife chyba zabijaka jest dobrze mowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19853
podoba mi się to odkładanie sztangi przez knife'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Kuba: jutro juz bede normalnie na gadu wiec powiesz co i jak i co z klatka w sumie tez pomysl, bo na 140 nie ide na pewno, bo po 1 nie ma opcji zbeym to podniosl, po drugie albo klata albo lokiec powie ze nie chce...

Avasso: Bez Cenzury - Zagrożenie

atmed: Dlatego wazna jest dobra asekuracja, bo na tym 145 w sumie nie, ale na 140 przy drugim powtorzeniu juz jak wstalem to nie milem sily zeby podejsc krok do przodu a jeszcze gibac sie z tym ciezarem to jest ciezko, wiec fajnie jak ktos odklada


Wiem juz przynajmniej na czym polegal moj blad w tym treningu ktory teraz robilem, mowie o treningu ogolnym, a na bledach czlowiek sie uczy wiec bedzie lepiej. Srubowalem wyniki we wsyztskim naraz i spotkalem sie w punkcie kulminacyjnym z : siadami, wyciskaniem na klate, wyciskaniem na barkami i podciaganiem na drazku z obcaizeniem. I niestety ale max na wszytskicm naraz mnie wykancza Teraz bede musial pomyslec zbye to tak rozpisac zebym np do maxa na klate doszedl 2-3-4 tygodnie wczesniej niz z siadami, albo odwrotnie, i zluzowac troche pozostale cwiczenia bo inaczej sie przekrece, a narazie nie mam nawet odzywek, wiec i objetosciowo musze trcoehe zmniejszyc bo z kaloriami nie wyrobie z samej diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Bez kitu widze ze jeszcze wiele rzeczy mnie zaskoczy Bylem dzis w szczecinskim "centrum handlowym" FALA, dziewczyna chciala sobie buty kupic, a ze sklepow z butmai tam ze 30 to ja sobie spacerowalem miedyz sklepami az dojzalem sklep z odzywami, mowie , a wejde moze maja sciagacze na lokcie. wpadam, patre na ceny, mutant mass 249zl massacra olimpu 139, jak w necie 65 ale mowie ok. przede mna 4 gosci, a sklep maly wiec musailem poczekac aby spytac pani o owe sciagacze, i wtedy slysze, cytuje: "moze pan to stosowac 2-3 miesiace jesli nic nie bedzie pana bolec, to sie pije tak ze starcza na miesiac, tylko za duzo tez nie mozna. najbardziej przydaje sie jak pan duzo cwiczy rekami, ma duzo witamin i to jest wlasnie na sile i tez zeby nabrac rzezby" mysle - ciekawe co to ( bo zasloniete bylo), koles koks duzy, z dziewczyna - odzywkach pewnie brak pojecia, kupil. bierze do reki - ja patrze a tu bcaa w plynie filmry Bio Tech za 70-80zl. pani ktora sprzedwala tak kolo 40stki, tez bladego pojecia o suplach ale stalo jeszcze 2 mlodych gosci takich 17-19 i tak popatrzytli na siebie i jeden do drugiego - "co myslisz?" - "no mozna wziac", i kupili obaj , spytalem pani o sciagacze, szukala szukala , znaim znalazla, wpadl jescze jeden gosc ze slyszal ze taka odzywka dorba w plynie jest, w bialej butelce.. i co? i tez kupil... zmasakrowany tym co zobaczylem zostalem dobity przez pania slyszac o moich sciagaczach.. spojzala na mnie, mowi - mam, ale niestety duze rozmiary, same xl zostaly.. zdolowala mnie, a ja sobie mysle o Tyy ****a, poczekaj przed wakacjami wpadne i powiesz ze masz ale niestety same XL wiec na pana za male beda cena 25zl za sztuyke, na allegro znalazlem te same za 15, ale z tego co widze co syf


Gdyby ktos sie znal...

https://www.sfd.pl/Ściągacze_Na_Łokcie..._Jakie_Jaka_Firma_-t473580.html

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2009-02-15 19:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez dzisiaj bylem w markecie i tez zwróciłem uwage na Mutant Mass'a za ~270zl

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2009-02-15 21:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
To tylko upewnia mnie w przekonaniu że spora liczba ćwiczących nie ma pojęcia o suplementach a sklep tylko zarabia na takich i interes się kreci... noo masakra:) ładnie się uśmiałem.

A ceny to fakt z kosmosu ludzie chyba internetu nie mają albo nie potrafią wejść na allegro żeby zobaczyć jakie są "realne" ceny. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pijesz zwykłe Pepsi ?

Max rulezzz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wymioty na treningu

Następny temat

GROT/blog/tłuszcz w dół... masa w górę... Możliwe?

WHEY premium