SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czyli tylko ja nie lubię ćwiczyć w lato?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
w lato ćwiczy mi sie najlepiej :)

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
ja tam w lato najbardziej przykładam się do treningów i najlepsze efekty osiągam

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
Luz, założyłem ten temat for fun.
Zapytałem bo w zimę o wiele lepiej mi się ćwiczy, a w lato nie to że mi się nie chce - po prostu nie mam takiej siły. :)

@gothmori09



Zmieniony przez - Sayeru16 w dniu 2010-07-11 11:21:50

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
W lato wieczorem jest jasno, słoneczko etc elegancko się ćwiczy :) W zimie już ciemno i wgl, jakoś w lecie większa motywacja :)

PS: Ale i picie dochodzi itd.. Więc cudów nie ma :D

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Mi to wszystko jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lato dla mnie najlepszy okres ćwiczeń, słońce motywuje i widok podziwiających sezonowców w dodatku klimatyzacja jest na siłce, więc problemu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Mi tam obojetne tylko w zime mam wiecej czasu /silka w piwnicy stala temperatura dosc chlodna ;) czego wiecej potrzeba....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Na klimatyzowanej silce w lato cwiczyc to poezja, tym bardziej na polnocy UK, gdzie pada i jest ~20 stopni C.
Bez klimy i nie w piwnicy w prywatnej silowni naprawde jest problem, tym bardziej, ze jest 35 stopni. Trzeba byc twardym, nie mietkim, skolowac jakikolwiek wiatrak i polewac sie lodowata woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
Lato i dużo słońca zachęca do spojrzenia na swoje ciało z większym krytycyzmem,widzisz się częściej bez odzieży,koledzy ze siłowni również widzą więcej,a więc tym bardziej jest więcej motywacji do poprawy swoich mięśni!
A poza tym,uważam że to też dobry okres w którym można wykorzystać obijanie się innych kolegów,na rzecz własnych przyrostów,czy poprawy jakości umięśnienia i sylwetki!
Każdy jeden trening,jeden tydzień,jeden miesiąc treningów na których nie będziemy lub się nie przyłożymy,to czas stracony bezpowrotnie,nie o******lać się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
mi w lato sie tez kijowo cwiczy ale trzeba być twardym a wlato ogulnie to trace apetyt niewiem czemu:P pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkmina

Następny temat

pewniak 100% dzisiejszy!

WHEY premium