SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czyli tylko ja nie lubię ćwiczyć w lato?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
Panowie, nie wiem jak wy... ale jak jest gorąco... to cięzko mi się ciwczy nie mam w ogole apetytu, czy tylko u mnie to wystepuje?

Na serio.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
kup se wiatrak albo polewaj sie woda eueheuheueehuehehueu jestem na fazie wiec pjerdole glupoty :) hduhduadhaudhauuhueheuheuehue
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja tam nie mam z tym problemu, ale niektórym to przeszkadza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
kup se wiatrak albo polewaj sie woda eueheuheueehuehehueu jestem na fazie wiec pjerdole glupoty :) hduhduadhaudhauuhueheuheuehue

Hehee, też dzisiaj bylem na dopalaczu, roz******* totalny.
Co jarales? ;p

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
jak ci sie nie chce to nie cwicz, ktos cie szantazuje bije batem jak cwiczyc nie bedziesz, silownia to nie sport dla panienek i gogusiow tylko dla wytrwalych i ambitnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Nie rozumie co za roznica czy lato czy zima? Jaja Ci sie gotuja na silowni? Ty nie mecz sie i wy******laj na plaze. A reszte zycia bedziesz wygladal jak reszta wiekszosc szarych ludzi bez ambicji.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22083
ja w lato staram się ćwiczyć, ale nie zawsze się da.
jak się pracuje to nie zawsze ma się chęci i siłę aby po pracy fizycznej jeszcze chwycić za żelastwo. ponadto jak ktoś nie jest zawodowcem to kilkutygodniowa przerwa jakiegoś strasznego zniszczenia sylwetki nie uczyni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Co rok to samo!Teksty w stylu nie chce mi się ćwiczyć latem bo jest gorąco!Wiadomo że to nie to samo co zimą,ale jak się chce to można przynajmniej utrzymać to co się wyrobiło..

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
czy tylko ja nie lubie klusków śląskich?

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
Ja wychodzę z założenia że w lato będą większe przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Hehee, też dzisiaj bylem na dopalaczu, roz******* totalny.
Co jarales? ;p



Piłem, a teraz zdycham w domu ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkmina

Następny temat

pewniak 100% dzisiejszy!

WHEY premium