SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest dobry trening?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 359
Witam. Jestem poczatkujacym"KOKSEM"chodze na silownie od maja do lipca-czyli dwa miesiace(w tym czasie robilem cykl silowy na klate)miesiac przerwy i znowu zaczalem cwiczyc.ocencie czy robie dobry trening co jest dobre a co powinienem zmienic?chcem nabrac w sumie nic nie zaszkodzi:]masa sila rzeźba ale rzeźba chyba najwazniejsza:]mam175cm i waze 65kg.Oto trening ktory stosuje(w sumie prawie kazde cwiczenie robie 4serie po12 powtorzen)

poniedzialek=klatka piersiowa=-wyciskanie na plaskiej lawce 4serie 12powtorzen, wyciskanie na skosniej 4x12, rozpietki 4x12

wtorek=biceps, triceps=4x12 zginanie lokci z hantlami chwyt młotkowy, to samo opierając reke o kolano tez4x12, zginanie łokci łamaną podchwytem, wyciskanie francuskie sztanga lezac 4x12, wyciskanie na plaskiej ławce waski chwyt 4x12

sroda - barki- wyciskanie sztangi sprzed glowy 4x10,wyciskanie sztangi za głową 4x10, Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 4x12, Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia4x12,WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY" sztanga stojac4xdo maxymalnego wycisku.

czwartek-klatka piersiowa-to samo co w poniedzialek

piatek - plecy. wioslowanie sztanga 4x12,wioslowanie hantlem(raz jedna reka raz druga)4x12, i wlasnie tutaj brakuje mi cwiczen myslalem o unoszeniu sztangielek w opadzie ale nie wiem czy to sie nada bo to tez robie w dzien barkow-powiedzcie mi co moge jeszcze robic na plecy?

sobota i niedziela wolne--nie moge robic cwiczen na nogi bo mam kontuzjowane bo uprawialem duzo sportu wiec nogi mam rozwiniete a brzuch mam wystarczajaco rozwiniety.

napiszcie mi co powinienem zmienic w tym treningu zebym dobrze wygladal i zeby wszystko mialo dobre efekty:] dzieki z gory. Peace

Nie trzeba byc wielkim by wygrywać, wygrywali mali.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Poprostu napisz ten plan czytelniej tak jak to robi większość i ktoś Ci wtedy napewno poprawi...
A na tym forum jest już tyle planów i informacji że nie trudno cokolwiek znaleźć tylko trzeba troszkke poszukać
POZDRO

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
"hodze na silownie od maja do lipca-czyli dwa miesiace"

"chcem nabrac w sumie nic nie zaszkodzi:]masa sila rzeźba ale rzeźba chyba najwazniejsza:]"

Nie wszystko na raz, a tak wogole to poczytaj troszke postow na forum i uzyj wyszukiwarki

Zmieniony przez - vivek3 w dniu 2006-08-23 17:10:00

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
cwiczysz codziennie ?? tylko weekend wolny ?? Moim zdaniem zle bo za mało czasu masz na regeneracje !!! uprawialem duzo sportu wiec nogi mam rozwiniete a brzuch mam wystarczajaco rozwiniety To zdanie mnie rozbawiło !! Czemu wszyscy poczatkujacy tak mówia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 359
tak napisalem bo mowie ze mam kontuzjowane nogi a brzuch mam na tyle rozwiniety ze nie zalezy mi zeby miec go lepszego:>i nie prosilem zebyscie smiali sie z moich bledow gramatycznych tylko o ocene treningu:] wezcie napiszcie cos o treningu

Nie trzeba byc wielkim by wygrywać, wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Bo nogami nikt sie nie chwali sooo. Za to klatke i bica mieć to to co kręci


//rozpisałeś trening bardzo niewyraźnie, przepisz jeszcze raz żeby było czytelnie

Zmieniony przez - Siłownik w dniu 2006-08-23 17:18:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383


Chłopie.. Z taką masą chcesz na rzeźbe ćwiczyć?? Masz niedowage to rób na mase bo żeby rzeźbić trzeba mieć co. Raczej ćwicz 3 razy w tygodniu a planu dla początkującego na mase poszukaj na forum bo jest ich ***dużo

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
ehh bic + tric nie idzie w parze... lepiej to zmien...

chcem byc wielki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1040
heh dalbym ci chłopie soga za głupote ale nie mam abona...

"nog nie cwicze bo mam rozwiniete"... - heheh ile ? 100 ?

"brzucha nie cwicze" - a po co nie ? heh nie chodzi o symetrycznie rozwinieta sylwetke tylko o pakernie w gornej czesci nie ?...

"masa, rzezba, sila..." - wszystko na raz ? rany... to chyba zaden kulturysta nie cwiczyl w taki sposob.. postaw sobie jakis cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 359
no dobra wiec wam mowie ze chcem zaczac trening na mase ale powiedzcie mi co mam zmienic i na co anie tylko mi piszecie zemam zle cwiczenia albo ze za duzo.ale naprawde nog nie bde robil bo mam kontuzjowane:>wiec napiszcie np.zamiast na klate robic rozpietki 4x12 zrob sobie 3x9 czy cos takeigo a nie tylko mi piszecie to masz zle to tez-napiszcie co mam zrobic zeby bylo dobre:>

Nie trzeba byc wielkim by wygrywać, wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
"Jestem poczatkujacym"KOKSEM"chodze na silownie od maja do lipca-czyli dwa miesiace" - takie texty mnie rozbrajają powodzenia koksie w nabieraniu masy....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene planu cel>>> masa<<<

Następny temat

Trening na mase do oceny

WHEY premium