SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy budowanie masy mięśniowej przy 20, 18 bf jest możliwe?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Witam zastanawiam się czy przy moim obecnym bf budowa masy mięśniowej
jest możliwa? Muj bf wynosi około 20 może 18 bf.Planuje masę na 4 miesiące później redukcjie aż na 3 miesiące.
182 cm
Talia 81 cm
Biceps 36 cm obydwa


Zmieniony przez - Pondro02 w dniu 2020-02-14 14:31:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jest mozliwa, ale na pewno wiecej wpadnie Ci fatu niz miesnia. poza tym 81 w pasie przy 182 wzrostu to raczej nie 20%, ale moze... chcesz to wstaw foto sylwetki i watpliwosci sie rozwieja w ktora strone masz isc

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
No właśnie wogole nie mam odstającego brzucha, przy dobrym świetle nawet lekko mi kostki widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tak jak wyzej napisalem. chcesz rzetelnej odpowiedzi to wstaw foto, bo jezeli mam Ci odpowiadac po wartosci, jaka podales, czyli 20% bf to zdecydowanie redukcja przed rozpoczeniem masy, bo za duzo miesnia to nie zbudujesz z takim bf'em

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Zdecydowanie foto to najlepszy wyznacznik co powinieneś dalej robić. Obwód pasa może być mylący.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
Jeśli masz faktycznie ok 20% bf to jak dla mnie jest zdecydowanie za wysoki żeby budować masę mięśniową.
Oczywiście to też nie jest tak, że nie zbudujesz masy mięśniowej przy takim procencie Bf tylko po prostu ta masa mięśniowa będzie niezbyt czysta, czyli wraz ze wzrostem masy mięśniowej będzie szła tłuszczowa w górę niż jak byś budował tą masę przy niższym bf.
Przez co więcej masy tłuszczowej to później dłuższa redukcja. Jak bym miał coś poradzić to zjeść co nieco z tym poziomem tłuszczu w dół i dopiero wówczas zacząć masę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak już tak chcesz robić to masa na niewielkiej nadwyżce kalorycznej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Aaa czyli będę budował mięśnie ale fat będzie rósł trochę bardziej.Ciekawe czy tyle samo zbuduje się mięsa jak pszy niższym bf.Ja się najbardziej boję tego że nic nie zbuduje a zależy mi aby był jakiś postęp nawet minimalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Ogólnie jestem na zerze od dwuch tygodni i jem dość czysto.Trochę mi z klatki tłuszczu spadło, co do brzucha to zależy jak mam dobre światło to jest jakiś zarys jak mapkę ale nwm czy jest te 15 bf bo kostki dosyć duże mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak będziesz oscylował w granicy zera to o przyrost BF jakoś bym się nie martwił

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33179 Napisanych postów 23261 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278271
Pondro02
Ogólnie jestem na zerze od dwuch tygodni i jem dość czysto.Trochę mi z klatki tłuszczu spadło, co do brzucha to zależy jak mam dobre światło to jest jakiś zarys jak mapkę ale nwm czy jest te 15 bf bo kostki dosyć duże mam
Daj to zdjęcie wreszcie :) i wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane bo osoby poczatkujące często nie sa obiektywne w ocenie własnej sylwetki szukając wlasnie takich detali jak światło , zarysy itp aby tylko jakoś się podbudować że nie jest tak źle .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczupła sylwetka a odstający brzuch. redukcja czy masa

Następny temat

FBW ABA- BAB progresja i regresja

WHEY premium