SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy budowanie masy mięśniowej przy 20, 18 bf jest możliwe?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Najdziwniejsze jest to że jak robię zdj to inaczej wychodzi xD a ja zawsze jestem obiektywny wobec siebie ale postaram się zrobić zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Bo jak teraz pociągniesz jakiś czas na zerze to pewnie co nieco tłuszczu spadnie zwłaszcza jak będziesz solidnie trenował.
W teorii to może zajść jakaś rekompozycja ciała ale to dość trudne do uzyskania.
Jednak jeśli już jesteś na swoim zapotrzebowaniu i widzisz pozytywne zmiany w sylwetce to trzeba się tego trzymać i ciągnąć dalej bo faktycznie może się kompozycja sylwetki poprawić.
Poza tym obserwuj co się dzieje z sylwetką i wprowadzaj zmiany na bieżąco bo to jest najlepszy sposób postępowania.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Ale jednak momentami jest i uczucie głodu jem 2700 kcal w ostatnim tygodniu robiłem 10 tys kroków dziennie może jakaś redukcja się zrobiła.A jakbym chciał wejść na tę 2900 kcal to nie muszę jeszcze czekać dwa tygodnie i robić z 5 k kroków? Bo sporo się ruszałem i pewnie coś tam zredukowałem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Ale chyba mogę już od razu dodać 200 kcal? No bo 1 tydz to i tak nie ma szans aby metabolizm zwolnił czy cos
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Nie wiem ile bf,bo spore kostki mam i niestety 4 pak xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
To jak można już lekko przymasowac? 2900 kcal bym spożywał zawsze coś i głodu by nie było aż takiego tylko boję się trochę że nie zbuduje mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
redukcja kolego

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
No niech już będzie tylko tyle razy próbowałem tych redukcji i boję się że mi znowu nie wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
No warto by było coś jeszcze zredukować bo masz tam tego tłuszczu na sobie. Jak nie chcesz typowej redukcji to zostań sobie na swoim zapotrzebowaniu i trenuj ciężko. Obserwuj co się będzie działo.
Po zdjęciach ja bym powiedział, że przy takim otłuszczeniu ciała to powinieneś kończyć budowanie masy mięśniowej i powoli zaczynać reducję pod sezon wakacyjny ale masz jeszcze miesiąc czasu żeby coś podziałać z budowaniem masy ale nadwyżka zbyt duża Cię podleje jeszcze bardziej. Tutaj teraz musisz ostrożnie podejść.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczupła sylwetka a odstający brzuch. redukcja czy masa

Następny temat

FBW ABA- BAB progresja i regresja

WHEY premium