SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczupła sylwetka a odstający brzuch. redukcja czy masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1088

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 45
Witam, zaczne od tego że jestem osobą dość szczupłą i wysoką. Na siownie uczęszczam już około 3 lat, ale nigdy zbytnio nie przykuwałem uwagi ani do diety ani do odpowiednich cwiczen. Chodziłem dla odstresowania się, wyciszenia itd. Postanowiłem zacząć budować swoja sylwetke z dietą i odpowiednimi treningami. Jak wspomniałem jestem dość chudy i wysoki więc wykupiłem plan na zwiekszenie masy miesniowej. Plan Otrzymałem, i faktycznie zaczyna on powoli działać bo zwiększa mi sie powoli masa w ramionach, klata itd. Plan na 3048 kcal. Ale cały czas denerwuje mnie ten sporawy brzuch w porównaniu do reszty. Był on nim zaczepem dietę. i nie wiem co teraz zrobic, czy zbastować z dieta na mase i zredukowac to a nastpnie znow budowac mase? redukcja wiaze sie z utrata masy w innych miejscach na ciele to już wgl jak przecinak bede wygladal. czy 2 opcja: robic dalej plan na mase, a po masowaniu redukcja? Czy moze jednak w czasie masowania biegac?
Moje wymiar:
Wzrost: 196
Waga: 79
Obwód na wys. pępka: 88
Klatka: 98
Udo: 52
Biceps: 36

BMI: 20.6 kg m2
PBF 4.6%
WHR 0.87
BMR 1997

Jestem zielony w tym, wiec proszę o wyrozumiałość. z góry dziękuje za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Najlepiej jakbyś dał fotki do oceny, przód, bok i tył w naturalnych pozach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 45
zdjecia








Zmieniony przez - Romix223 w dniu 2020-02-13 22:33:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32812 Napisanych postów 22960 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277540
Masz wade postawy i stąd odstający brzuch ,samej tkanki tłuszczowej strasznie dużo nie ma więc robienie masy jest odpowiednim posunięciem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 45
Dziekuje za odpowiedź. Czyli rozumiem pozostać na cyklu masowym. A prosze mi powiedzieć jeżeli chodzi o tą wade postawy. To czy skupić sie konkretnie na jakieś parti mięśniowej podczas ćwiczeń w celu poprawy postawy? I czy w cyklu masowania mogę dołożyć bieganie żeby chociaż trochę spalić ten tłuszcz na brzuchu, czy mija się to z celem? Zalezy mi na tym aby jak najmniej szło już w brzuch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776560
No wada postawy tak niestety wygląda masz mocniejsze przodopochylenie miednicy, a co za tym idzie pogłębioną lordozę w odcinku lędźwiowym, popatrz co się stało od razu z odcinkiem piersiowym, tam się ta kifoza nieco pogłębiła i wysuniętą masz głową zapewne do przodu czyli masz taką wadę postawy dość popularną w dzisiejszych czasem i musisz nad tym popracować. Czyli musisz odpowiednie mięśnie wzmocnić, a inne rozciągnąć ale to najlepiej ogarnąć sobie z fizjoterapeutą żeby Ci wskazał co robić bo nawet jak zejdziesz z bf do niskich wartości to brzuch i tak będzie wywalony.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32812 Napisanych postów 22960 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277540
Poszukaj sobie na YT - jest pełno filmikow jak wpiszesz PRZODOPOCHYLENIE MIEDNICY - musisz wpierw poluzowac partie pospinane i przykurczone a nastepnie wzmacniac te które są osłabione .Wszystko możesz robić sam w warunkach domowych mp podczas oglądania TV ale bardzo wazna jest systematyczność przy takich zabiegach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o plan z ćwiczeniami dla mężczyzna lat 15.

WHEY premium