SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja czy masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
Mam 20 lat 177cm wzrostu i 87kg. Mam dylemat z wyborem czy najpierw robić masę czy redukcję i potem masę. Znajomi różnie.mi doradzają ale wolałbym rady fachowca. Co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
to trzeba bylo tak odrazu rob juz mase miesniowa :) teraz rozumiesz chyba temat caly wyjasniony mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
redukcja masa juz jest wystarczajaca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
Ale to.jest masa tluszczowa a nie mięśniowa. Zredukować i szkielet będę xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
Zredukuje * i szkielet będę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9792
Tylko robiąc masę zawsze wpada i tłuszcz i mięśnie. A im bardziej jesteś otłuszczony tym mniej wpada mięsa a więcej tłuszczu. I w drugą stronę - im więcej tłuszczu masz na sobie tym szybciej możesz go spalać, tempo to maleje wraz ze spadającym otłuszczeniem. Warto więc najpierw zejść z tłuszczu żeby później robić "czystszą" masę. Po drugie redukując tłuszcz często leci też część mięśni, mięśni zbyt wiele nie masz więc nie ma co lecieć :P

Zredukujesz to szkielet będziesz (chociaż bym nie przesadzał) a jak przymasujesz będziesz grubasem :P Ja bym jednak wybrał to pierwsze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
Do jakiej wagi polecacie zejść? 75kg? Czy jeszcze mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Jeśli oczekujesz fachowej porady-wrzuć zdjęcie.

Przy tej wadze możesz być bardzo dobrze zbudowany z kratą na brzuchu,a możesz i równie dobrze być tłustym miśkiem.

ZDJĘCIE.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
no no tak jak ronnie wrzuc zdjęcie ale i tam jestem pewny ze musisz robic juz redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
Zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
3zdjecie nie moje. Chyba literki pomyliłem xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening partii mięśniowych

WHEY premium