SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Ci smutno, czy Ci źle... Conor w mig dojedzie Cie! - SPAM!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176343

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
O kuchwa sory

Pisze z androida I znowu zapomnialem na polski przestawic

Fakin autokorekt

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja codziennie wp*****lam ptasie mleczko,delicje ,pieguski itd ,czasami te 3 na raz ,jedyne co się staram to dostarczyć dużo białka z różnych produktow ,głównie filety z kurczaka ,serki wiejskie ,jogurty ,nic tłuszcz mi się nie odkłada ,no ale zap*****lam fizycznie 5 razy w tygodniu ,praca plus 5 razy treningi i to co mi spadło po przyjeździe do UK ,odrobiłem w praktycznie miesiąc.

Co dziwne po 3 miesiącach ch**owego żarcia ,pracy jakimś cuudem nie miałem takich tragicznych spadków mięcha ,a jak w Polsce byłem i opuściłem 1 trening to w lustrze wydawało mi się ,że jestem mniejszy...

tzn spadłem wiadomo calkiem dużo ,ale z 88 kg nie stałem się nagle 70 kg sucharem ,tylko trzymałem minimum te 82 kg na pewno

Zmieniony przez - xper w dniu 2015-02-12 23:26:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Xper dlatego Nie miales spadkow bo zjadasz nadwyzke kalorii ktore spalasz zamiast miesa wiec nie masz spadkow.
Pracujesz ciezko wiec to spalisz i zachowasz miesnie.
Ja mam prace w oochronie wiec musze uwazac co jem bo jedyny wysilek to treningi

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no ja niedługo chcę SIA zrobić to będę nap*****lał już ostro na treningi ,teraz nawet nie mam jak cardio robić przy takiej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja to się przyznam że pierwszy raz udało mi się faktycznie porządnie zredukować dopiero przy dokładnym liczeniu kalorii, choć opierałem się temu przez lata. Jednak jak to zrobiłem to forma kosa była- żyły na brzuchu, 8 kostek na brzuchu. Teraz forma nienajgorsza, aczkolwiek zajarałem się w chvj trenowaniem różnych pozycji gimnastycznych i to raczej nowe skille są w cenie a nie super wygląd

Choć muszę przyznać jedno- odkąd zacząłem robić gimnastyczne rzeczy, to niesamowicie poszły bary do przodu,a zawsze były u mnie najgorsze. Teraz już nie mam dylematu którą partię mam najslabszą-nogi Ale też nieporównywalnie lepsze niż kiedyś- wymyśliłem świetny patent żeby robić przysiady na jednej nodze tak żeby pozycja i ruch był zgodny anatomicznie, bo pistolety jednak rypią lędźwia. Po prostu wchodzę na wysokie krzesło- dzięki temu podczas przysiadu nie trzymam wolnej nogi przed sobą, tylko swobodnie ona opada, a kręgosłup dalej jest w naturalnej pozycji. Do tego pasek z obciążeniem i gra gitara Naprawdę jeśli ktoś nie może z jakiegoś powodu normalnych przysiadów robić, to takie rozwiązanie jest najlepszym z możliwych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no ja na redukcji - w zasadzie to na masie rowniez,ale jednak tutaj odstepstwa zdarzaja sie czesciej - tez licze kalorie,tylko,ze staram sie nie dac zwariowac.

obecnie 1700 w DNT i 2200 w DT (+/- 100kcal), wiec bieda straszna no ale mase konczylem na 2700/3300 gdzies,no i nie robilem do tej pory cardio,wiec to tez troche inaczej. kiedys zeby cokolwiek szlo,to ladowalem 4000+ i to wlasnie jeszcze praktycznie ryz/makaron +kura 5x dziennie - meka. ale wtedy poza sala/silka robilem dziennie na nogach pewnie z 15km,ciagle w ruchu,duza intensywnosc,no a teraz pewnie bardziej z 2...


jak ktos wlasnie ostro tyra na budowie,do tego cos tam trenuje,to dokladac miesa nie wspomagajac sie czyms jest bardzo ciezko jednak(pomijam tutaj pierwsze kroki na silowni,gdzie ciezko miecha nie lapac nawet jedzac same parowki). zwlaszcza jak jeszcze nie ma osob,ktore by cos podpowiedzialy,wytlumaczyly podstawy.

wiadomo,ze sie da,ale jednak duzo latwiej jest majac prace za biurkiem,bo odchodzi spory wydatek energetyczny,ktorego juz nie trzeba pokrywac,a w moim przypadku - chociaz akurat na budowie nie pracowalem - to bylo ogromne ulatwienie,bo wrzucanie w siebie dzien w dzien 3500+,to juz dla mnie zaczyna sie robic droga przez meke. #niejadek



Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-02-13 01:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kto teraz pany wpada na koksie obstawiacie? moj typ jacare ,albo ktoś innych z blackhouse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
mousasi hahah

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Reem w marcu:D:D

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2500
zależy komu lekarz się pomyli albo kto zapomni że bije i za późno odstawi bądź za późno wbije coś co ukryje poprzednie haha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA w Gdańsku

Następny temat

UFC Fight Night GDZIE NA ŻYWO?

WHEY premium