SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Ci smutno, czy Ci źle... Conor w mig dojedzie Cie! - SPAM!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176388

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rafał_Jackiewicz

TKO (emerytury)

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
K_PS
Jackiewicz przegrywa przez kontuzje. I po co było mu sie pchać po hajs do tego mma

"Na 45 sekund przed końcem szóstej rundy Jackiewicz padł na matę. Nie było to jednak po ciosie, a po tym, jak został pchnięty przez rywala. Na nieszczęście Polaka odnowiła mu się kontuzja nogi, której nabawił się podczas ostatniej gali KSW, a jego kolano zaczęło mocno puchnąć. Polak miał problemy z chodzeniem i z wielkim trudem dotrwał do końca tej rundy.
Niestety jak się okazało kontuzja lewej nogi była na tyle poważna, że Jackiewicz nie był w stanie wyjść do 7 rundy i tym samym musiał zrezygnować z dalszej walki. Tym samym przez TKO w 7 rundzie pojedynek wygrał Gianluca Branco i to on mógł w geście zwycięstwa podnieść ku górze tytuł EBU wagi półśredniej.
"


A no właśnie. Często kolana zawodników są kontuzjowane przez zwyczajne okrężne low kicki. Zakazać ich, Gautan?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
gdyby dostal tyle bocznych na kolano,co low kickow w tamtej walce,to w ogole by do dzisiejszej/wczorajszej walki nie wyszedl,bo chodzilby dzis o kulach. swoja droga Twoje "czesto" jest tyle samo warte,co moje:"kolana zawodnikow sa regularnie kontuzjowane przez kopniecia boczne na kolano",ktore sobie wlasnie wymyslilem.

zreszta mysle,ze wystarczajaco zrozumiale sie wypowiedzialem na ten temat ostatnio i nie chce mi sie pisac 3x tego samego,wiec tak tak chce walki w kaskach,ochraniaczach i tylko z uderzeniami na korpus,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zobacz sobie ile bocznych padło w walce Anderson - Talerz Leites

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Obczajcie zakończenie walki Oleynik vs. Rosholt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Wczoraj o ile sie nie mylę była walka Pacmana, jest szanse w internecie do zobaczyć? Bo wróciłem z roweru i byłem padnięty jak szmata.
Rabittt to da gifa tego zakończenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Dobra oglądam powtórkę na Polsacie, Pacman trochę już przyrdzewiały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
OBELX
Wczoraj o ile sie nie mylę była walka Pacmana, jest szanse w internecie do zobaczyć? Bo wróciłem z roweru i byłem padnięty jak szmata.
Rabittt to da gifa tego zakończenia


link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
.

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2014-11-23 12:42:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Dal przecież...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA w Gdańsku

Następny temat

UFC Fight Night GDZIE NA ŻYWO?

WHEY premium