SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Ci smutno, czy Ci źle... Conor w mig dojedzie Cie! - SPAM!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No właśnie, Cris to by się jej mogła bać jakby miały w Open walczyć.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
To samo miałem właśnie pisać co Jac
Dobrze, że w Japonii nie będą jej testować na koks, bo by skali zabrakło

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Albo Rousey i Cyborg połączą siły i we dwie na Garcie pójdą Napisałem to na F24 więc napiszę jeszcze tutaj. To oczywiście z przymrużeniem oka było :) W jednym z wywiadów powiedziała kiedyś, że chciałaby zejść do 90 kg a w dniu walki do 85 kg. Jej specjalista od suplementacji i diety stwierdził, że jest to możliwe ale to długi proces i może się to odbić na jej sile.

W tej chwili nawet te największe organizacje MMA nie mają takich kategorii wagowych dla kobiet no chyba, że pozwolą jej walczyć z facetami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Yoshi87


Gabi Garcia zadebiutuje w MMA w grudniu

Aktualna mistrzyni świata ADCC i najwybitniejsza grapplerka w historii Brazylijskiego Jiu Jitsu, Gabi Garcia (0-0) w końcu doczeka się swojego debiutu w formule MMA. Potężnie zbudowana Brazylijka zmierzy się na gali Real MMA 1 w Tokio z reprezentantką Japonii, Megumi Yabushitą (19-22). Czytaj dalej

Co o tym sądzicie? Przyszły postrach kobiecego MMA w tym Cris Cyborg?


Wygląda jak przyrodnia siostra Antonia Silvy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Warto przypomnieć "kultowe" ujęcia z Gabi



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Mam małe pytanie, nie chcę otwierać nowego wątku, bo nie ma sensu forum zaśmiecać. Chodzi o to że mam w tym roku napisać pracę licencjacką (z matematyki), u mnie na uniwerku to nowość, zawsze był tylko egzamin. No i formalnie wygląda to tak że mamy jeszcze projekt zespołowy który jest wstępem do tej pracy, więc jeżeli chcę pisać o tym co chcę, muszę przekonać grupę 2-3 osób.
No i tu pojawia się prośba temat w okół którego będziemy krążyć wydaje mi się że można połączyć z przewidywaniem wyników wydarzeń sportowych, może udałoby się stawek u bukmachera, co na przykładzie MMA, boksu mogłoby być dla mnie bardzo ciekawe. No ale... muszę przekonać grupę, prowadzącego że to można sensownie zrobić, najlepiej nie za dużym kosztem... a więc potrzeba mi danych statystycznych na których można by pracować... więc, znacie jakąś stronę, źródła z których można by pobrać statystyki porównawcze zawodników? im więcej nawet głupich pierdół tym lepiej, w zasadzie obojętne mi jaka dyscyplina czy mma czy zapasy czy boks, tylko zależy mi żeby było jak najwięcej danych o jednym zawodniku... no i muszę te dane mieć w sensownej formie do środy (no raczej w takiej formie którą da się do sensownej szybko obrobić)

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Czy FightMetric będzie przydatne?

http://www.fightmetric.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Dzięki właśnie czegoś takiego szukam

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Zapomniałem jeszcze o http://www.fightmatrix.com/

Ogólnie wpisując w google "MMA statistics" możesz się czegoś doszukać ale wiele informacji i stron nie jest aktualizowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Fajnie ze Gabi wystartyje.
Ma swoj urok;)

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA w Gdańsku

Następny temat

UFC Fight Night GDZIE NA ŻYWO?

WHEY premium