SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Ci smutno, czy Ci źle... Conor w mig dojedzie Cie! - SPAM!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/221180/slowa-swiatlosci może to nie czytałem, ale mam zamiar za jkais czas obczaić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Jac - polecam Pana Lodowego Ogrodu, fajne połączenie przyszłości z przeszłością, więcej nie pisze, bo nie chcę psuć zabawy związanej z poznawaniem tej serii

Na początku jest mnóstwo futurystycznych motywów, jednakże nie ma co się zniechęcać, ponieważ po pierwszym rozdziale wszystko zmienia się o 180 stopni i taki stan rzeczy utrzymuje się przez 4 tomy

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2015-01-04 04:29:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
grind

Askad wziales biografie Himmlera?


W Polsce łatwo dostępna, chociażby empik. Ostatnio w auchanie widziałem. Sam bym kupił, ale brałem dwie inne książki, to na razie odpuściłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
dajta walke cormiera i jonesa na czym innym niz mma-core, ktore nie chce mi sie odpalic

jaca obczaj sobie sage o gotreku i felixie, tam masz kolo 10 ciekawych ksiazek, ale juz to kiedys wam polecalem

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2015-01-04 11:32:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Skoro temat o książkach... poleci ktoś coś ciekawego o wikingach ?
Tylko nie jakieś fantasy, tylko bardziej coś związanego z tym co mogło mieć rzeczywiście miejsce

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Sepko
Jac - polecam Pana Lodowego Ogrodu, fajne połączenie przyszłości z przeszłością, więcej nie pisze, bo nie chcę psuć zabawy związanej z poznawaniem tej serii

Na początku jest mnóstwo futurystycznych motywów, jednakże nie ma co się zniechęcać, ponieważ po pierwszym rozdziale wszystko zmienia się o 180 stopni i taki stan rzeczy utrzymuje się przez 4 tomy

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2015-01-04 04:29:58


przymierzałem się do Pana Lodowego Ogrodu ale właśnie te s-f początkowe mnie zniechęciło a nie miałem też wielkiego ciśnienia żeby coś czytać, ale skoro mówisz, że potem zmiana o 180 to warto by było przeczytać, tymbardziej, że dawno nic nie czytałem itd i mam zajawkę

gustaw a te opowiadania to się łączą jakoś w całość, jakaś długą historię czy nie bardzo?

aha, jak ktoś mi zaspoileruje walkę to odnajdę i zatłukę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Santiago92
dajta walke cormiera i jonesa na czym innym niz mma-core, ktore nie chce mi sie odpalic

jaca obczaj sobie sage o gotreku i felixie, tam masz kolo 10 ciekawych ksiazek, ale juz to kiedys wam polecalem

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2015-01-04 11:32:34


Już podali w temacie z wynikami gali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
grappler info juz dalo i mam, dziekowac

@jajca lacza sie w calosc, ale jezeli przeczytal bys wyrywkowo (tak jak ja), to i tak idzie sie niezle wciagnac w temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
grind
Ja czytam duzo biografii.
Planuja zakup Tysona Arnolda I Brocka Lesnara.
Askad wziales biografie Himmlera?


Albo na allegro kupiłem albo wlasnie w empiku juz nie pamitam, to ksiazka Petera longericha, dość objętościowo podchodzi do wszelkich biografii, napisał juz też goebbelsa, ktory tez juz stoi na polce i czeka na swoja kolej W 2015 ma wyjść rownie objęta ksiazka o hitlerze i bormannie.

Co do SF to ja kiedyś czytałem od groma knig SF, wiedźmin ogarniety do granic mozliwosci, pan lodowego ogrodu też, achaja też z polskich autorów, ale od jakiegoś czasu wkręciłem sie w biografie i juz tak zostało, swietnie sie czyta o takich postaciach. Teraz nakręcam się na Jordana ale nie wiem czy odpowiednio mnie wciągnie, bo nigdy koszem sie nie interesowałem za mocno

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222





Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-01-04 12:57:54

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA w Gdańsku

Następny temat

UFC Fight Night GDZIE NA ŻYWO?

WHEY premium