SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Ci smutno, czy Ci źle... Conor w mig dojedzie Cie! - SPAM!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja p******ę jakie długie, nie chce mi się czytać

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Postępuje powoli wypychanie ze świadomości ludzkiej służących przetrwaniu gatunku wartości moralnych i nie mówię tu o wartościach judeo-chrześcijańskich.
Szybciej zrozumiej poligamię niż homo związki, które w wielu przypadkach są wyjściem lub odwrotnie schowaniem się przed problemami natury osobistej, czyt. problemy w dzieciństwie, złe doświadczenia itp.


I tu jest sedno sprawy. Homosie mają inne budowy mózgu niż hetero, i mają je od urodzenia (bardziej symetryczne mózgi, inaczej działające połączenia nerwowe itd - można znaleźć informacje samemu). Niektórzy tylko mieli szczęście że bardziej rozwinął się im ośrodek odpowiedzialny za nie-zniewieściałość, a inni już nie mieli (Biedroń )

Sprawą dyskusyjną jest to czy bycie rvchanym w dupę jest u homosiów normalne - bo jak się okazuje nawet w starożytnej Grecji nie było tak "różowo" jak to starają się niektórzy dzisiaj przedstawić. Wiem bo czytałem i ANALizowałem wiele pism. A mianowicie - bycie ruchanym nie było raczej uważane za normalne u żadnego 'rodzaju' FACETA, ale za to same związki pomiędzy nimi dwoma - były.

A tu ten mit o połówkach. Bardziej kompletny niż o Adamie i Ewie... Przeczytajcie
http://taniemiesoniemasmaku.blogspot.com/2011/10/uczta-platona-mit-o-androgyne.html

w miejsce kropek wiadomo - blo gspot bez spacji

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-10-21 18:57:15

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Aby przełamać ten ciężki temat wrzucam Sashę Grey czytającą sprośne smsy



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Paczcie tutaj chopaki:
http://www.fight24.pl/drwal-kontra-khalidov-na-ksw-29/ 

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A mnie homoseksualni ludzie Nie przeszkadzaja w niczym. Niech sobie robia co chca . poki Nie probuja mnie podrywac I zachowywac sie obscenicznie w miejscach publicznych trzymanie sie za raczki Nikomu Nie szkodzi.
Zadna cywilizacja Nie upadla przez homoseksualizm ani Nie namnozyl sie on w populajci na wskutek wiekszej tolerancji.
Nie ma zadnej szkody DLA spoleczenstwa z powodu czyjejs orientacji seksualnej.
Demonizowanie I pseudonaukowe argumenty

Mamy powazniejszy problem na swiecie I prawdziwe zagrozenie jakim jest islam.

Zmieniony przez - grind w dniu 10/21/2014 9:52:52 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nic co wystepuje w naturze bez ingerencji z zewnatrz Nie jest NIENATURALNE.
Jezeli pewien procent popoulacji z czyms sie rodzi to moze to I jest zadkie ale wciarz naturalne.

Normalne Nie jest gdyz Nie miesci sie w normie, ale Nie znaczy ze jest zle.

Jest zadkie. Ale naturalne- Nie powstaje wskutek ingerencji I Nie jest uposledzeniem.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Hm, może przez homoseksualizm nie upadła żadna ale ogólne rozluźnienie norm społecznych, w tym seksualnych, powszechna rozwiązłość i rozpusta, szczególnie w wyższych kręgach, towarzyszyło upadkowi dwóch wielkich cywilizacji - rzymskiej i greckiej.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867


Koniec marzeń tysięcy podwalaczy... tzn fanów

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wiem Kondi ale Nie kazda osoba homo jest rozwiazla I niemoralna. Orientacja Nie jest wyznacznikiem osobowosci.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ch** z homosiami, ja wgl mediów mainstreamowych nie śledze i żyje mi się lepiej. Jedno jest pewne wolałbym w autobusie/pociągu siedzieć z gejem niż z jakimś brudasem, który myje się odświętnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA w Gdańsku

Następny temat

UFC Fight Night GDZIE NA ŻYWO?

WHEY premium