SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Ci smutno, czy Ci źle... Conor w mig dojedzie Cie! - SPAM!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jak jest za dobrze, to też nie jest dobrze - w sensie ewolucyjnym przynajmniej.
Z resztą teraz w dobie internetu to widać jak na dłoni. Im lepiej się żyje w danym kraju, tym lepsze warunki dla bytowania kretyna, który w Polsce nie załapałby się na kasę w tesco, a w Tadżykistanie by go kuzyni ukamienowali po pijaku, żeby nie psuł im opinii.

Co tam w ogóle słychać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Moim zdaniem pedalow bylo tyle samo tylko musieli sie ukrywac. Ludzie Cale zycie przezywali w malzenstwach majac dzieci a byli homo.
Za komuny ludzie byli CIE w stanie zniszczyc I panstwo im sprzyjalo wiec ludzie sie ukrywali.
The statystyki sa pewnie totalnie niepraedziwe

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
p******enie panie o szopenie, pedałów było mniej bo i w środowisku homosiów pedałów takich "z musu", że tak powiem jest niewielka część. Reszta to hedoniści, u lasek podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
O k***a przedstawiciel ginącego gatunku alkoholików się zjawił, jak tam panie wątroba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ja nie jestem alkoholikiem mój drogi, bowiem piję tylko po zmroku Dlatego zima mi nie straszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Widzę, żeś wiek ukrył OBELX 3jka z przodu nie pasuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ja nic nie ukrywam po za jajami, chyba że ogolę. Na tych nowych systemach esefdesowych to nie wiem gdzie to wpisać.
Tak mam 31 zatem czas już do piachu iść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A ty chyba misiu malinowy tez już 3 z przodu, czy mój zeszcik kapownika kłamie? Coś w ch**a walisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Prezes jeszcze dwójeczkę ma przez ponad 4 miesiące muszę z administacją zagadać żeby mi zostawili tak jak jest na stałę może pomoże na starcze dolegliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Spotkanie po latach? :D Kumple od kieliszka?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA w Gdańsku

Następny temat

UFC Fight Night GDZIE NA ŻYWO?

WHEY premium