SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Ci smutno, czy Ci źle... Conor w mig dojedzie Cie! - SPAM!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od kiedy Cain ma coś wspólnego z białymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
to w takim wypadku zostaje tylko Wiedman i Lawler z białych czampionów, bo Pettis też latino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Meksykanie to głównie Metysi (biały+żółty). Mi tam na skośnookiego specjalnie nie wygląda. Na murzyna też nie za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Generalnie latynosa z wydziaranym "brown pride" na klacie do białych nie zaliczamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu fajna mapka

Jeżeli mówiliśmy o indentyfikacji Alessio z Włochami nie możemy pominąć tatuażu „Brown Pride” (Imigranci z Meksyku i inych krajów Ameryki Środkowej są potocznie nazywani brązowymi, pride- to duma, chwała) który rozciąga się po łuku na klatce piersiowej Caina Velasqueza. Jest to napis, który także ma wyrażenie patriotyczne. Sam Cain tak tłumaczy powód dla którego wytatuował sobie tą frazę:

” Zrobiłem go z kilku przyczyn. Moi rodzice przebyli bardzo ciężką drogę by dostać się do USA włącznie z nielegalnym przekroczeniem granicy. Jestem dumny, że dorobili się od zera i podjęli tak wielkie ryzyko dla zapewnienia lepszej przyszłości dla mnie. Jestem dumny ze swojego pochodzenia, Meksykanie są znani z ciężkiej pracy, jesteśmy rozpoznawalni jako wojownicy oraz ludzie którzy wkładają wielkie serce w to co robią i nigdy nie dają za wygraną. Kiedy byłem młodym chłopcem nie miałem żadnego idola czy wzorca który podkreślałby swoje meksykańskie korzenie. Postanowiłem, że trzeba uświadomić ludzi pochodzących z Meksyku, żeby nie zapominali o swoim pochodzeniu aby zaapelować ” Hej, jestem z Meksyku, nie muszę się tego wstydzić, jestem dobry w tym co robię, ludzie mnie szanują za to co robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie wiedziałem, że rasa żółta taka dorodna i wyrośnięta może być. Nieźle Widać Chińczycy i Japończycy kiepską dietę mają. W murzynowie coś dużo białych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie większość Arabów zaliczana jest do rasy białej. Gdyby nie ten Islam, może by coś z nich wyrosło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
W X w. wiedzieli już jak atom rozszczepić. Kto by pomyślał, że się tak z nimi porobi z czasem
Persowie też kozaki. Lodówki z gliny robili.





Zmieniony przez - pilek w dniu 2015-02-03 22:17:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niestety. Najgorsze jest to, że wkrótce w Europie będzie tak jak u nich. Wszędzie muslimy, a resztę chrześcijan i ateistów powybijają. Mimo protestów, jakoś nie zanosi się na zmiany w tej kwestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Metys to bialy I czerwony. Nie zolty.

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA w Gdańsku

Następny temat

UFC Fight Night GDZIE NA ŻYWO?

WHEY premium