SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Ci smutno, czy Ci źle... Conor w mig dojedzie Cie! - SPAM!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Chodzi elegancko, co Ty chcesz?:)

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi od kilku dni tragicznie chodzi, albo sie filmy same przełączają, albo musze odświeżać 3 razy video zanim załapie, bo błąd pokazuje i nie wyświetla samo wejscie na strone tez dużo czasu zajmuje.... może mnie nie lubią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Zobacz na innej przeglądarce, bo u mnie wszystko elegancko śmiga.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Santiago92
ja juz obejrzalem, zwracaj uwage ile on razy mowi slowo "like", przynajmniej 5x w ciagu minuty, a czasem nawet czesciej teraz czekac tylko na listera


Hehe... jeszcze "you know..." co chwile

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Panowie może ktoś miał podobny problem. Strzela mi kolano i to tak konkret. Jak się zapomne w zapasach czy coś i przełożę większość ciężaru na lewą nogę to zaraz coś zgrzytnie konkret i po treningu. Po 2 tyg już nic nie odczuwam. Byłem u lekarza na rentgenach i jakich usg ale nic nie wykazało bo już oczywiście zanim się dostałem to obrzęk znikł. A rezonans mam za k***a pół roku. Może jakieś wzmocnienie mięśni 2głowych by pomogło czy to bardziej 4głowe? Trener mówi, że chyba mam pękniętą rzepkę czy łękotkę i dlatego tak przeskakuje, nie pamiętam :P Dzisiaj jak mi j**ło to każdy myślał, że złamałem kość jakoś tak głośno. A po 5 min normalnie mogę prostować do końca nogę i przysiad zrobić. Tylko czuje ból, ale niezbyt dokuczliwy.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
W takiej sytuacji tylko Rezonans może powiedzieć coś konkretnego, nikt Ci przez neta nie wywróży
Poszukaj po różnych przychodniach prywatnie tego rezonansu, w jednej krzykną 500zł w innej 300zł

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zainstalowałem najnowszego adobe flash playera i na razie działa bez zarzutów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
łękotka najprawdopodobniej, ja rezonans za 300 robilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5181
Mam pytanie, czy znacie jakiegoś polaka który walczy/walczył w UFC ale na stałe mieszka w USA? Znalazłem tylko Barta Palaszewskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Gogle
Mam pytanie, czy znacie jakiegoś polaka który walczy/walczył w UFC ale na stałe mieszka w USA? Znalazłem tylko Barta Palaszewskiego.


Zależy jak definiujesz "Polaka"
ale np Krzysiek Soszyński, z tym że Kanada
http://www.sherdog.com/fighter/Krzysztof-Soszynski-9178 

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA w Gdańsku

Następny temat

UFC Fight Night GDZIE NA ŻYWO?

WHEY premium