SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas wziąć się za siebie - dieta low carb

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3827

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja

Waga

85

Wzrost

175

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

praca McDonald's, szkoła

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

aeroby, bieganie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

'brudna' masa

Stosowana lub planowana suplementacja

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Witam, po wielu nieudanych próbach rozpoczęcia redukcji, czas wziąć się za siebie do porządku. :)

Zrzut diety zrobiony, bardzo bym prosił o sprawdzenie jej, czy jest czegoś warta :) Jeśli jest słabo, bardzo bym prosił o poprawienie :)

Teraz planuje zrzucić to, co zaniedbałem przez ostatni rok, czyli śmieciowe żarcie, jedzenie wszystkiego co popadnie. Treningi planowałem rano na czczo, mają to być aeroby. Gdy zrzucę ten tłuszczyk, planuje od początku zacząć porządną, jakościową masę.

Na początek chcę zaopatrzyć się w BCAA, oraz w białko ostrowii, a w późniejszym czasie jakiś spalacz.






Zmieniony przez - Kolar w dniu 2016-05-25 22:15:17

Zmieniony przez - Kolar w dniu 2016-05-25 22:16:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No więc jest słabo. Za dużo białka, za dużo nabiału, za dużo piersi z kurczaka, za dużo oliwy, za dużo białka z proszku. Za mało dobrych ww, źródeł tłuszczy, kcal jak na początek redukcji też mało. Co zrobisz, jak waga przestanie spadać? Będziesz jadł 1500? Jak nie ma treningu silowego to 150 g białka będze bardzo dużą ilością
3

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dlaczego nie zaczniesz siłowego? Przy aerobach za dużo białka, nie jest Ci potrzebne. Sądzę też za mało kcal. Mnóstwo nabiału, nie bazuj na piersi z kurczaka, są inne rodzaje białka.
I dlaczego aeroby ? Nie masz dostępu do siłowni ? Areo możesz dać po siłowym, ale nie jako baza do kształtowania sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Zastanawiałem się nad siłowym, ale postawiłem na razie na aeroby/bieganie, chcę tylko zrzucić tłuszcz.

Zrzut zaraz będę edytował, ale mam pytanie -
utrzymać 150g białka
wciąż 100g ww
a resztę uzupełnić tłuszczami? Przy zapotrzebowaniu 2700kcal




Czy może podbić trochę ww?


Zmieniony przez - Kolar w dniu 2016-05-25 22:29:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Siłowy też spala tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Rozumiem Cię i nie zaprzeczam, ale aeroby pod domem to dla mnie oszczędność czasu..

Także bardzo proszę o nakierowanie mnie co do diety. :)

utrzymać 150g białka
wciąż 100g ww
a resztę uzupełnić tłuszczami? Przy zapotrzebowaniu 2700kcal



Zmieniony przez - Kolar w dniu 2016-05-25 23:09:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Daj na początek 200g węgli, za dużo ważysz żeby tak mało jeść. Daj ryż, chleb razowy lub żytni albo dobry makaron. Wraz z utratą kilogramów i upływem czasu będziesz zmniejszał węglowodany np o 30 co 2 tygodnie. Białko zostaw na 150g a tłuszcze 80-100. Staraj się nie jeść tyle mleka, połowa tego będzie okej. Daj sobie 20ml oliwy a resztę tłuszczu uzupełnij nienasyconymi najlepiej orzechy włoskie, migdały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Czy taki rozkład makro może zostać? Dałem więcej białka, bo wydawało mi się że za dużo troche tych tłuszczy jest :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Może zostać , wrzuć swój jadłospis jednak na samych aeroobach nie uzyskasz zadowalających efektów.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Nowy zrzut. Pierś kurczaka zamiennie z rybami/wołowinką/indykiem/mielone z łopatki wieprzowej i innymi mięsami. Tak samo ryż/kasza gryczana/makarony.

Na razie chciałbym zająć się dietą, ponieważ to zawsze było moją bolączką, i potem będę jeszcze raz myślał o formie treningu :)

Do każdego posiłku z piersiami/rybami/innymi mięsami będę dodawał warzywa, nie licząc ich.

Płatki owsiane wymiennie z chlebem razowym/żytnim, a zamiast jajka na śniadanie - serek wiejski




Zmieniony przez - Kolar w dniu 2016-05-26 12:47:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Kolejne pytanie - mogę łączyć węglowodany z tłuszczami w posiłku? Czy starać się unikać?

@zapomniałem edytować, sorki :D


Zmieniony przez - Kolar w dniu 2016-05-26 15:35:42
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry low carb?

Następny temat

Problem z cwiczeniami z a6w

WHEY premium