SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta low carb pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
przez rok jadłam węglowodany złożone i do ust nie wzięłam zółtego sera, boczku, brie, rokfora i innych pyszności. dosyć mam, spodobało mi się parę przepisów low carb, w których sery występują nagminnie,za to nie ma kaszy, płatków owsianych itp. Nie wiem jeszcze jak moja wątroba na to zreaguje,ale chciałabym jakiś czas sobie pożyć na low carb. Jak to zrobić? poczytałam posty o ckd i ccd, ale liczenie tego wszystkiego mnie przeraża, zapytuję zatem czy istnieje jakaś wersja low carb nie tak skomplikowana?
mam 168cm, ważę 54kg,trenuję 3xtyg i chcę spalić tłuszcz z brzucha,bo mi kaloryfera zasłania;) Zapotrzebowanie mi wyszło 1283 liczone według wskazówek Qazara, to jakoś potwornie mało, inny kalkulator wyliczył mi ok.2000:/ z tych 1283 wyszło dalej 81g tłuszczy, 108 białek no i standardowo 30g węgli. też niedużo podejrzanie...
postanowiłam zrobić sobie dzień testowy i sprawdzić jak się będę czuć z tak małą ilością węgli za to na tłuszczach. wyglada to tak:
10.00 śniadanie - 3 kromki wasy (3/4 węgli na dzis,wiem) z masłem orzechowym, ementalerem, sopocką oraz biały chudy serek z oliwą z oliwek i oliwakmi
13.00 drugie śniadanie - jajecznica z 2 jaj,3 plastry ementalera,2 plastry sopockiej, 1 pomidor
16.00 kawałek pieczeni wieprzowej, pomidory suszone w oleju
18.00 garść orzechów i pestek dyni i słonecznika
21.00 kefir + whey(90) + otręby
23.00 whey + woda

sensowne? pewno lepiej byłoby zamienić 16.00 z 18.00 ale nie da rady bo o 18 jestem już poza domem i posiłek musi być przenośny i gotowy.
Jeszcze pytanie co po treningu? trenuję zawsze po śniadaniu, po treningu 5x bcaa 1000mg, zwykle jadłam potem omlet z 2 jajek,2 bananów i łyżki mąki razowej, chyba może zostać...? czy dodać do tego tłuszcze jakieś? jestem lekko skołowana...

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no tak zgadłaś jesteś nowy amator
ty zapewne już dłużej siedzisz w tym wszystkim






Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
" zwykle jadłam potem omlet z 2 jajek,2 bananów i łyżki mąki razowej, chyba może zostać...?"
na ckd? czy czegos nie doczytalem?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
nie może? ile to moze mieć ww? 2 banany i łyżeczka mąki, buuuuu,no to bez bananów,ale to po treningu, litości....;)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
Sachem, ja nie jestem przekonana co do ckd, coś mniej hardkorowego wolę , doradź mi coś low carb ale w miarę łatwego do przełknięcia, Qazar pisał że przy ckd trzeba trening specjalny, ja lubię swój i nie chcę zmieniać,więc ckd odpada.

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ile to moze mieć ww? 2 banany i łyżeczka mąki,

bez względu na to ile, to za dużo

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
Lara 30g wegli to na prawde baaardzo malutko....owoce odpadaja....lepiej warzywka:) jak sobie policzysz wegle w twarogu i warzywach to zobaczysz:)a tak wogolw to moze zrobisz sobie przerwe od diet co? nie zaszkodzi a powiem wiecej - pomoze!

Zmieniony przez - Patka w dniu 2005-11-04 15:07:07

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966


przerwę od diet miałam w wakacje,uczciwą przerwę od zdrowego życia,hehe, alkohol,papierosy,brak treningów,słodycze,chipsy,kiełbachy z grilla,znudziło mi się już dopoczywanie:) właśnie upiekłam sernik w/g przepisu low carb i czekam aż ostygnie,mmmrrrrrrrrr. Patka,a Ty jaką dietę stosujesz? bo na avatarze masz cudowny brzuszek,domyślam się że Twój.:)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
brzuszek fajny fajny tylko ze to Patki siostry :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
teraz jestem na zmodyfikowanej CKD:) no i zawsze na niskich weglach jechalam...w avatrze moj brzuszek - po chyba dwoch tygodniach niskich wegli i nieskich kalorii..poza tym dobrze napiety i skrecony do zdjecia:) wiec tak na codzien nie wyglada:) a juz na pewno nie w soboty podczas ladowania heheh:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
A w ogóle to ja chyba niekonkretnie napisałam o co mi chodzi. Otóż chodzi mi o dobranie sobie diety niskowęglowodanowej, niehardkorowej, jest jakaś taka co ma zmienne ilości ww, do 200 dochodzą nawet chyba...NIE UPIERAM SIĘ PRZY CKD.Przy treningu,który wyglada tak:
I dzień:

klatka
wyciskanie na skosnej 3x10
ściąganie w bramie 4x12

biceps
uginanie siedząc 3x10
uginanie ze sztangą chwyt wąski 3x8
ściąganie linek w bramie3x12

II dzień:

barki
wyciskanie siedząc 15rogrzewkowa + 3x10-8
podciąganie do brody łamanej 3x12
unoszenie przodem 3x10
unoszenie bokiem 3x12

nogi
prostowanie na maszynie/uginanie na masz. 3x12
suwnica 15 rozgrz. + 3x10-8
wykroki ze sztangą 3x8
łydki 4x12

brzuch:
3x unoszenie nóg w zwisie
3x15 spięcia podwójne
3x15 spęcia górne
10 unoszenie nóg w leżeniu na odpchnięcie

IIIdzien:

plecy
unoszenie tułowia: 2x10
ściąganie górnego: 3x15
przyciąganie dolnego 3x15

barki
tył na łąwce skosnej 3x15
wyciskanie siedząc 3x 10-8

tric
wyciskanie francuskie 3x10
ściagnie linki wyciągu górnego3x12


do tego dodawałam aeroby po 40min. po treningach bez nóg,ale przeczytawszy posta Tyki zastanawiam sie czy nie zrezygnować z nich:/


I skomentujcie jakoś ten mój dzisiejszy jadłospis,bo nie wiem czy jakichś głupot nie popełniam...:)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Tyka pisała żeby nie robić AERO ??

czy robić czy nie to zależy od twoich celów

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serek wiejski

Następny temat

Witaminy a spalacze tłuszczu

WHEY premium