SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas spożywania posiłku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8659
Noo jak dla mnie te 200g ryżu to przesada, to że jesz godzinę też o tym świadczy. Domyślam się, że już w połowie Ci się odechciewa i resztę pchniesz na siłę. Wiadomo, część osób na masie musi wciskać w siebie na siłę żeby wyrobić się z kaloriami ale bez przesady. Spróbuj to jakoś rozłożyć, dodać węgli w innych posiłkach a tu obciąć. A żeby lepiej szło to j/w czyli sos i popić co jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
30 min 100g ryzu 200 g piersi~ okolo wolno wchodzi

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
za dużo ryżu

lepiej ryż do 100-150 obciąć, a kury dołożyć - więcej białka, bo węgle nadrobić, to nie problem

no i sos (własnej roboty/kupny) jakiś zapodać, bo tak "na sucho" to można się zapchać, po kilku kęsach

10-15 min - spokojnie bez pośpiechu no i gorące, bo wszystko ugrzane na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Przed treningiem - 100g ryżu + 150g kuraka lub 130g tuńczyka jakoś 15-20 minut, po fest wykańczającym treningu tragedia, koło 45 minut szybciej sie nie da...

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30511
JasonBass a dodajesz oliwy albo cos w tym stylu ? ja jak koledzy wyżej nie mam problemow z jedzeniem hehe jem 3 razy dziennie ryz kura oliwa i prawie zawsze dobrze wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
Z tym wpychaniem na siłę do gardła papu to ja bym nie przesadzał. Trzeba znać dobrze swój żołądek. Mi kiedyś wszystko zwróciło się i z powrotem musiałem przygotowywać posiłek ;D A najgorzej jak się za późno rano wstanie i wpycha na siłę (bo z rana nigdy nie mam apetytu) i potem zapierdziela na busa... Nie polecam ;)

Everyday Normal Guy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Rano jajecznica, nawet jak sie nie chce jesc, to szybko wchodzi. Nawet nie 5 minut i zjedzone.
Po treningu jest najgorzej, mialem sytuacje, gdzie z 15minut jadlem 50g ryzu i 100kury . Sos troche pomagal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
U mnie po treningu jest dobrze bo zawsze jestem głodny :P A co do tego jak jadłem ten ryż to rzeczywiście na sucho xD Teraz planuję sobie dodać jakiś sos i zmniejszyć ilość ryżu. Zobaczymy jak wejdzie :D Reixen chociaż często wpycham w siebie na siłę to nigdy nie zwymiotowałem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja do ryzu daje jablko, tzn zertre je sobie, mieszam z ryzem, za***iste:P

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Ja wczoraj wieczorem sie meczylem ponad pol godziny z 200 g twarogu wymieszanego z 100g musli i jogurtem naturalnym.

If you're 555 then I'm 666 !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotomontaż czy nie ?

Następny temat

Sprawa szybkosci

WHEY premium