SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl kreatynowy...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7046
1 .WIEK: 17
2 .WAGA: 68
3 .WZROST: 173
4 .WYMIARY:
-Biceps: 33
-Klata: 94
-Udo: 52
-Talia: 72
5 .STAZ NA SILOWNI: 1,5 roku z przerwami
6 .CEL SUPLEMENTACJI: siła! wyglad klatki (srodek dokladnie)
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: kreatyna mono - zero rezultatów zaczynalem od 5 g zwiekszalem pozniej bo nic po 2 tygodnaich nie czulem
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 200 zlotych
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) nie mam fotek, ale nie duzy
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): słaba.
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: kolo 100
-Przysiad: 115 x 3
-Mc: 115x2
12 . Czy masz dietę?
Tak nie z kartka i dlugopisem wiem co kiedy jeść i tego sie trzymam

13. PYTANIE : Podsiadam Gainera Gain-bolic 4000 czy jakos tak (duza pucha do tego puche carbo, 1 kg bialka ostrovia vpc.

Chciałbym zakupić kreatyne ale cos zeby mnie poczesało fajnie! Po mono zero efektów pozniej juz dawkowalem po 10 g na porcje po 3 tygodnaich jak nic nie szlo... Oczekuje pompy, wzrostu siły! Kumple polecaja Nitrobolona II wiem ze to za***i/scie mocne warto spróbowac? To jest chyba ostatni cykl i chce zeby był mega!!

Proszę o pomoc! Każda wypowiedz zostanie nagrodzona sogiem :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
a jakie miałeś to mono? miałeś do tego dietę? jeśli nie to nie dziw sie że nie miałeś efektów.a na nitro II jeszcze za wcześnie, szczególnie ze ty brałeś tylko mono. ja bym radził spróbować jeszcze raz mono olimpa, MC1250(bardzo dobre polecam) do tego oczywiście dieta( gainer jest tylko jej uzupełnieniem) no moze jakiś jabłczan?...i słucham co powiedzą inni

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
Brales 10g na porcje? Dzienna max dawka krety to 10g.
I dlaczego to ma byc Twoj ostatni cykl?

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Mono nie działa bo do dupy trening i taka sama dieta.

Nic suple nie pomogą na niedożywienie i brak podstaw.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-09-27 12:41:18

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
1. Kreatyna dziala jezeli myslisz ze juz po 2 tygodniach to jestes pazerny
2. Zwiekszanie dawki bez sensu
3 Kup jablczan ktorej firmy wolisz twoj wybor trec/olimp/activita/hi-tec itd na prawde jakiej wolisz
4. Zajrzyj do dzialu odzywianie
5 . Wklej twoj plan treningowy do stosownego tematu w dziale trening dla poczatkujacych
6. badz cierpliwy

to tak na poczatek

dokladnie samego siebie nie oszukasz

bez treningu i jedzenia jak widzisz nawet kreatyna nie pomoze

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2008-09-27 12:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7046
Eheheh czytam to i czytam i nie wiem co myslec:). Dieta jest. Wiem ze gainer to uzupelnienie po posilku czasami dopijam. Na noc tunczyk troche chleba razowego i gainer. Trening ? hmm wiem co na mnie dziala trening jest dobry ! Dobrany do mozliwosci sprzetowych ale raczej standart. Cwicze cale cialo. Jabłczan ? Jakies konrety? Cos zeby poczesalo ladnie. A kreatye zwiekszalem dawkowanie od 2,5 tygodnia bo nic nie czulem i jechalem jakies 7,5- 10 g na porcje przez jeszzce chyba 1,5 tygodnia i tez nic... chce cos mocniejszego.

Poszły sogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1403
Kup dwie puchy Cell Pump'a z biogenix'a.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które białko lepiej opłacalne?

Następny temat

Olimp Gain Bolic czy Trec Mass XXL?

WHEY premium