SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które białko lepiej opłacalne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 534 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21971
2 x Biogenix ProLongatum 750 g + Biogenix ProLongatum 750 g Gratis - 3x 750 g 120 zł
https://sklep.sfd.pl/!!_NaJnOwSzE_PrOmOcJe_!!_2_x_Biogenix_ProLongatum_750_g_+_Biogenix_ProLongatum_750_g_Gratis-opis2165.html

czy

Syntrax - Matrix 5.0 - 2270 g 120 zł
https://sklep.sfd.pl/Syntrax_Matrix_5.0.-opis1361.html


Widze białka sporo potaniały, które lepiej kupić, czy to nie ma znaczenia? Oczywiscie lepiej troche dolozyc kasy i kupic te bialka niz kupowac tansze bialko ostrowia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
100g owsianych,
300ml wody
1,5-2miarki bulka
10ml - oliwy z oliwek
od czasu do czasu jakies owoce

platki wrzucam gorskie zalewam to woda dodaje powyzsze miksik i pije :) nic nie gotuje

do tego 3 jajka na miekko i sniadanie z glowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
a w jakich porach bedziesz je jadł?

bo na noc prolongatum lepsze
na dzien matrix

białko
to tylko uzpełninie diety pamietaj
a nie: zastąpienie diety!

:)

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 534 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21971
białko brałbym przede wszystkim rano i ewentualnie po treningu jeżeli warto??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
a rano nie jesz sniadania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 534 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21971
jem śniadanie płatki owsiane z mlekiem + orzechy no ale mało białka do tego, ciężko mi tu uzupełnić, nie moge jeść jajek między innymi, twarog jem na noc, takze zawsze mialem problemy z sniadaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
ok wiec to ma sens, polecam mix ,ktory sam stosuje (po pomysle , ktory zapodał mi jakis czas temu Masza)
platki 100-120g wrzuc do miksera, oczywiscie ugtowane, dodaj z 1,5-2miarki bialka , troche wody/mleka (proporcje wg gustu) i ew. mozesz np. orzechy, czy oliwe z oliwek - doadtki wg uznania (ja dolewam oliwe)

pozywne i szybkie sniadanie
do takiego mixu wg mnie zdecydoawnie lepiej nadawac sie bedzie smaczne bialko syntraxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
platki 100-120g wrzuc do miksera, oczywiscie ugtowane - czemu ugotowane??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
mozesz wrzucic suche, surowe, przciez nikt Ci tego nie broni,
nie kazdy mixer sobie jednak z nimi swietnie poradzi
sa tez m.in gorskie , ktore zalewasz wrzatkiem i chwila i mozesz je juz do mixera pzrerzucic
ja tam zawsze do gotujacej wody wrzucam dana porcje platkow, pare minut gotuje na malym ogniu, odczedzam, wrzucam wszystkie skladniki do mixera i w ciagu 10min mam pozywne , szybkie do 'zjedzenia' sniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
wszyscy piszecie o parach jedzenia bialka jakby to byly weglowodany Osobiscie nie biore czegos takigo w ogole pod uwage przy zakupie bialka, nie wspominajac o porach szamania.

Niech masa bedzie z wami ....:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HP+mono

Następny temat

Cykl kreatynowy...

WHEY premium