SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Codziennie krótki trening

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12225 Napisanych postów 22084 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627923
@jazy - to trening jak znalazł dla mnie:) Tylko jaki zamiennik na te dźwigacze jąder? Chociaż nie, nie chcę usłyszeć nazwy zamiennika....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2215 Napisanych postów 6194 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311316
Paatik...mięsień łonowo - guziczny. Ale teraz to nie żart...mniejsze problemy w wieku późniejszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyglądam mniej więcej tak jak jest to uwidocznione na skanach z deksa

skąd się wziąłem ?
lat mam 42 w badaniach wpisane są bzdury w tej kwestii
około 4 lata temu zaczałem mieć problemy, okazało się, że przysadka z podwzgórzem nagle z jakiegoś powodu źle się komunikuje i lipa jest
dużo pomocy znalazłem na SFD w dziale doping, tam właściwie ukierunkowano moje poszukiwaina problemu bo lekarze leczyli mnie bez sensu...
rok jechałem na klomidzie, było fajnie ale rok to i tak za długo, musiałem przejść na wstrzykiwany test, skoro już musiałem się kłuć to stwierdziłem, że coś przy tej okazji spróbuję ugrać więcej, dając częściej iniekcję, początkowo raz na tydzień, potem raz na 4 dni a potem co 3 dni....
po kilku miesiącach zachorowałem, poważna infekcja, długa antybiotyko terapia.... i wpadłem w taki wir, nie mogłem wyzdrowieć ...
obecnie kilka dni temu zszedłem z dawki ampułka e3d ponieważ przez około 1\niecałe 2 tyg czułem się b. źle , bolało mnie serce ....
obecnie wbijam 1/2 ampułki co drugi dzień ale planuję wbijanie 1/2 ampułki e3d , robię łagodne zejście .

byłem u kariologa, okazało się, że moje serce zmieniło się znacząco w ciągu ostatnich kilku lat a można to zonaczyć tu
mniej więcej w połowie strony :
https://www.sfd.pl/mały_doping_a_zdrowie_ogółem,_kontrolnie_czy_nic_się_nie_psuje_-t1095410-s21.html

no i to chyba tyle
do niedawna chodziłem na siłownię regularnie, 3x w tyg ale to dla mnie 4 godziny więc postanowiłem spróbować w domu w trybie codziennie krótko, nie mam teraz tyle czasu a może i krótszy trening będzie też dobry .

co chcę osiągnąć, dalej budować mięśnie, jeszcze i dalej pozbywac się smalcu, zostało na środku brzucha taki placek oraz na boczkach i plecach, standard chyba ...

na wszelkie pytania odpowiem a za wszelkie rady i pomoc będę wdzięczny
chyba, że tu się dostaje bana za stosowanie środków



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego preferuję mniejszy ciężar a więcej powtórzeń ? może dlatego że miałem problem ze stawem barkowym, może tez dlatego że jakoś tak wolałem jak dotąd skatować mięśnie ilością powtórzeń niż ciężarem, ostatnio kardiolog powiedziała, że dużych obciążeń też raczej powinienem unikać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
w tej chwili bede juz nudny do przesady : http://startingstrength.com/article/strength-training-for-people-my-age
poczytaj ,posłuchaj ....
nadal uważam ze podstawowe cwiczenia powinny byc na MAXACH ! pompka na bickach
nie chodzi o podchodzenie do 1 MAX , nie każdy jest Fans Kosmita
ale kazdy robi co lubi
ps.kazdy plan zadziala w lepszym czy mniejszym stopniu ! wazne aby sie trzymac jakiegos planu (k***a kto to pisze ? chyba nie ja )
ps2. a jakie jest wytlumaczenie ze masz unikac dużych ciezarow ?


Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2017-06-27 16:16:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12155 Napisanych postów 30573 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131269
"chyba, że tu się dostaje bana za stosowanie środków "

Ode mnie dostaniesz bana za podawanie rozpisek tego co bierzesz - w tym dziale nikt tak nie robi.

Krótki trening to może być dobry trening.
Trening na dużą ilość powtórzeń też może taki być lecz zajmuje więcej czasu aby były widoczne efekty w postaci przyrostu muskulatury (no i trzeba trenować do upadku mięśniowego - najczęściej rezygnuje się wcześniej niż wymagane jest to do rozwoju mięśnia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10083 Napisanych postów 30416 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728926
No to gościa zasypaliście dobrym radami :)

Ja mam tylko jedno pytanie-a po co Tobie trening 6 x w tygodniu?

Z tego co piszesz -to raczej chodzi o trening rekreacyjny,utrzymania formy-ze względu na brak czasu,stan zdrowia i warunki trenowania w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
masti
No to gościa zasypaliście dobrym radami :)

Ja mam tylko jedno pytanie-a po co Tobie trening 6 x w tygodniu?



zapomnielismy o niedzieli tu TRIojaczki cos wymysla ,maraton,ultra,czy splyw Dunajcem wplaw
no i mamy 7 x tydzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2017 moduł III,FINAŁ -zadania i głosowanie

Następny temat

Ruski Czołg w drodze na półmaraton

forma lato