SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić zeby urosła klatka????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Witam.. Ćwicze dopiero 2 miesiące ale moja klatka ani drgnęła od tego czasu w przeciwieństwie do ramion które urosły o 4,5 cm.. Poradzcie co mam zrobić..

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 67

Wzrost: 180

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): brak wyciągów

Dieta: białkowa

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: cm3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Ludzie czytać "podwieszone tematy" !! Te na niebiesko i pogrubione.
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html ---------obowiązkowo dla laików.
Zresztą jak by nie patrzeć planów jest pod dostatkiem w całym dziale. Więc można wejść i przeczytać co nieco.
pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
wklej plan to może specjaliści coś doradzą
1

!!!CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!
!!MASZERUJ ALBO GIŃ!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
4,5cm w 2 miesiące ?? pokaż plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Niemożliwe że 4,5 cm urosły ramiona. A nie zalałeś się czasem tłuszczem ? chociaż tak lekko? plan dawaj i na razie suple ci niepotrzebne.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
może 4,5 cm w obu ramionach ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 256 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9374
Albo z 25 cm na 29,5 cm xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Technika jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
pierwszy raz poszedlem na silownie i mialem 29 cm w rece a teraz mam 33,5.. obu pomiarow dokonali koledzy z silowni.. jesli chodzi o plan to robilem armagedon. wiem ze to dla zaawansowanych ale dalem rade..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
ale chodzi mi o to zeby urosla mi klatka.. poradzcie jakis plan bo jak robie na prostej to bola mnie barki zamiast klatki a na skosie juz wchodzi na klatke.. co mam zrobic jaki plan typu 5-10-20 czy wstrzymac sie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
niepotrzebnie sobie łape armagedonem skatowałęś, jesteś początkujący i dobre fbw by Cie za***iście ruszyło - nie słuchaj tak bardzo kolegów którzy zapewne zachwalają tylko i wyłącznie splita - bo to że na nich działa to nie znaczy że ciebie fbw lepiej nie "kopnie"

A wracjąc do klaty to daj plan, może zbyt ambitnie/ nieumiejętenie ją ćwiczysz. Moj brat robił niedawno ten trening i go ładnie ruszyło z tym że pominął część pierwszą https://www.sfd.pl/Porusz_swoją_klatkę_!!!-t187974.html

Zmieniony przez - Grott w dniu 2009-04-22 08:08:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
owszem ze mu urosło 4,5 cm bo wczesniej mierzył zanim zaczął ćiczyć a teraz po 2 miesiącach ,PO TRENINGU armagedon gdzie ma zalane wodą, krwią itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[OCENA] Plan FBW

Następny temat

mała pomoc przy .

WHEY premium