SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobic zeby nie tracic masy i zrobic fajny brzuch?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
zakladam ten temat poniwaz zalezy mi na masie a do te go chcialbym miec kratke na brzuchu jednak nie zbytnio mi to wychodzi.Cwicze teraz brzuch na silowni okolo 4 razy w tygodniu na poczatku przed innymi partiami. a cwicze 3xna plaskiej 2x na skosie 2xunoszenia nog a ilosc powturzen to tyle ile wlezie. Boje sie ze jak dorzuce jakies jezdzenia rowerem i inne cwiczenia spalajace tluszcz to spadnie mi masa :D wiec stad moje pytanie :C co zrobic :D zeby miec krate :D a przy tym nie chudnac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3922
Ktoś kiedyś pisał, że samym treningiem ciężko jest zrzucić tłuszcz.
Dlatego polecam Ci HIIT + przemyślana dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Nie da sie redukowac jednej partii tym samym robiac na pozostalych mase. Wiec jesli zdecydujesz sie redukowac uwidocznisz brzuch ale i inne partie straca na wielkosci, w sensie zrzucenia z nich tluszczu i obnizenia BF'u.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3922
Ja mam podobny cel i mam taki plan:
1. Dieta (!) - najważniejsze.
2. ABS II - zbyt złego ostatnio się o A6W słyszy..
3. HIIT

Najważniejsza jest dieta.

@_IvErSoN_, autorowi chyba w pojęciu 'masa' chodziło o masę mięśniową. Bo wiadomo, czym mniej tłuszczu tym lepiej ;)

Zmieniony przez - NetJaro w dniu 2009-03-24 21:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
ale jakiego typu dieta jak na mase czy typowo weglowodanowa? HIIt co to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
chodzi mi glownie o mase miesniowa :D ale tez zeby na wadze bylo dobrze bo trzeba byc wielkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
NetJaro kazdemu chodzi o mase miesniowa ale nie kazdy ma tak szeroko pojety ten sport by lapac tylko i wylacznie beztluszczowa mase miesniowa. Wiec to iz towarzyszy temu procesowi pewne zatluszczenie to niemal regula.

Do autora: HIIT etc. poszukaj w spisie tematow georga u gory dzialu. Dieta i jej ukierunkowanie pytaj w dziale odzywianie bo dzial od wszystkiego to dzial do niczego.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
no dzieki dzieki:D ale mam jeszcze pytanie co do samego treningu brzucha ,a dokladnie : czy lepiej cwiczyc brzuch codziennie tak 2 razy dziennie czy 4 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3922
Racja, że tłuszczu zawsze się trochę 'wleje'. Dlatego, moim zdaniem, można dodatkowo robić HIIT. Poparty dobrą dietą pomoże w jakiś sposób (na pewno nie na 100%) utrzymać w dobrym stanie bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Brzuch 3 razy w tygodniu wg mnie to optimum by sie odpowiednio regenerowal ale rowniez by byl odpowiednio przetrenowany.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
bo wlasnie teraz cwicze tak minimum 4 razy ale nie widze zadnych efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3922
Pamiętaj, że mimo wszystko są to mięśnie i jak każde inne potrzebują regeneracji.
Więcej, nie znaczy lepiej. Liczy się jakość, a nie ilość.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW czy Split

Następny temat

Plan na masę - Proszę o ewentualną poprawę ;]

WHEY premium