SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić gdy ćwiczymy sami i sztanga na przyciśnie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
nie ma to jak dobra asekuracja raz odwiedzajac pewna silownie bylem mile zaskoczony tym ze byla tam laweczka ktora miala zamontowane 2 bolce ktore poruszaly sie na takich fajnych szynch dzieki czemu dawalo to to ze w czasie kiedy sztanga przygniata cwiczacego ten bez problemu wydostaje sie spod sztangi :) , imo jedna wada takiej laweczki bylo to ze nie dalo sie sztangi opuscic do konca bo te bolce blokowaly :) no ale byla to laweczka stworzona z mysla o tych co cwicza sami

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
No nie chciałbym byc w sytuacji wyżej wymienionej przez Dawid_Fix.Jakie to szczęście że mam gwintowany gryf....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
najlepiej zaczac glosno krzycze pomocy:)ale jak to sie nie uda to probowac przetoczyc po brzuchu najwiecej przetoczylem 94 kg ;p zostaje lekkie pregi na brzuchu;] oczyiwscie lepiej na wiekszych ciezarach tego nieprobowac ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
ejay2- ciezko mi to sobie wyobrazic

Dawid-Fix dobre wyjscie, ale w domu nie zawsze sie sprawdza np jak masz drewnaiana podloge

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Ja zawsze pod ławeczka mam piłe do zelaza wrazie czego///:)
Zmieniony przez - corr w dniu 2006-09-16 05:42:21

Zmieniony przez - corr w dniu 2006-09-16 05:43:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
to sam nie wiem co jest najlepsze... wszystkie pomysły są dobra... sogi :)

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Hmm. Gorzej, jesli sztanga stoczy sie, albo, co gorsza, spadnie na szyje. Zmiazdzenie tchawicy = wielkie prawdopodobieństwo przeprawy na tamten swiat. Brrr! Odpukac.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Mellopl Czemu jestes takim pesimistom!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
najlepiej mieć sztange na suwnicy i to taką w której możesz w każdej chwili zablokować sztange odpowiednim ruchem nadgarska i taką która przy bardzo szybkim i niskim opuszczeniu sztangi odbiją ją lekko /suwnica Smitha/

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie jak przygnietło to zaczalem sie modlic, i modlilem sie, modlilem, czekalem na cud czekałem no i kumpel przypadkiem przechodził i mnie uratował wiedzialem ze jest aniołem :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boczki:( jakie cw?

Następny temat

Małe sprawdzenie treningu

WHEY premium