SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić gdy ćwiczymy sami i sztanga na przyciśnie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
Pytanie jak w temacie.
Dodam że ćwicze na zwyłej ławce weidera.
Myślałem o takim czymś żeby zawiesić dwa paski. Każdy na jeden widelec i o sztange i takiej długości żeby przy maksymalnym napięciu lekko dotyklały klatki. Czyli jak już nie dam rady to sztanga poprostu bedzie wisiał na mnie lub bedzie lekko leżała na mnie. Wtedy albo powoli sie wydostane albo chwile odczekam i podniosę/jeśli robimy serie/.
Jakie macie pomysły?

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
tak mam 1- zakaldac ciezar adekwatny do mozliwosci
2- nie cwiczyc samemu gdy planujemy swoja smierc
3- zturlac

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
lepiej asekuracja- można wykonac kilka ruchów więcej z pomocą.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
pomodlić się
1

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Mój pomysł jest najlepszy i kilka osób juz to potwierdziało okok ławki stawiasz dwa taborety wyskośc dopsowujesz na mniejszym cięzarze tak zeby w razie czego gryf minimalnie ścisnoł ci klatke i po sprawie gryf spoczywa na taboretach a ty spokojnie wysówasz się spod sztangi!Osobiście tego nie stosowałem a gryf tylko raz musiałem sobie stoczyć po klacie na brzuch zeby się podnieśc nie radze z większym cięzarem są duze problemy mozna rzebra połamać!

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-09-13 17:53:01

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
no dobra ale trudno jest dużo osób które ćwiczą same i trzeba sobie jakoś poradzić. tylko za bardzo nie wiadomo jak. można cwiczyć bez zacisków i zrzucać obciązniki ale to też nie jest taki proste.

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
Locu leci sog

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja też ćwiczę sam, dlatego obecnie postanowiłem sprawić sobie zabezpieczenie przed takimi sytuacjami.

Jest to coś w stylu "dwóch taboretów" - ale w wersji "pro"

Po prostu dwie równoległe poręcze/rurki (jak zwał tak zwał), z dospawanymi pionowymi elementami, które będą się poruszać w czymś podobnym do stojaków na sztangę. Taka "bramka" z podnoszoną poprzeczką. Stawiamy 2 takie cuda po bokach i odpowiednio regulujemy wysokość.

Wydaje się skomplikowane, ale tak naprawdę wyjdzie niedrogo, a czasem może życie uratować.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
hmm mi sie wydaje ze jak cie juz przygnicie tu musisz to jakos sciagnac ale nie jestem pewien...












chcem byc wielki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
Ja to nie ćwicze na dużych cięzarach.Max. do 50 kilo.Już pare razy przedobrzyłem ale wtedy staram zsunąć się w "dół" ławki sie przechylać sztangę na prawa stronę i powolutku opuszczać na podłogę.Potem stawiam sztangę na jednym końcu i schodze.U mnie to działa ale na parkiecie albo na czymś ślistkim.... nie polecam .

Sam z tego dużo nie rozumiem ale mam nadzieję że ktoś mądry obczaji.

sakmajdik masz soga za tą rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Pomodlić się mozna o co innegoa a z tym to tak jak pisałem chodz krzych666 jego pomysł jest troche lepszy ale obydwa skuteczne więc modlić mozna o cos innego!Np zeby ci 10 kilo masy poszło do przyszłego roku heheh:P

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boczki:( jakie cw?

Następny temat

Małe sprawdzenie treningu

WHEY premium