SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić gdy ma się jedną rękę silniejszą od drugiej??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
Witam Wszystkich.. jestem tu nowy i zaczełem własnie trenować.. Ale mam mały problem ponieważ jeden biceps mam wiekszy i sliniejszy (znacznie) od drugiego, różnica w obwodzie wynosi 1cm.. Jeśli jest jakis trening albo jakies rady jak dorównac siłą i obwodem do drugiego to prosze mi o nim napisać... Z góry dzieX..

Umiesz liczyć? Licz na siebie Twoje szczęście innych je**ie (...)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
poprostu cwicz dalej. Kiedys sie to wyrowna. ja cwicze regularnie 6 miesiecy i w lewym bicepsie mam 0.5cm wiecej niz w prawym :) poprostu cwicz dalej i nie nakladaj na slabsza reke wiekszych ciezarow itd...
pozdro

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1643
Witam
A więc powinieneś wykonywać ćwiczenia hantelkami starać się unikać ćwiczeń ze sztangą jeśli już je robisz to robić to dobrą techniką i wolno bez "machania" (podnościć i opuszczać równo; ręka słabsza przy podnoszeniu może być nawet troszke wyżej -chyba) a z hantelkami to zaczynać od słabszej ręki natomiast ciężar, liczbe seri i powtórzeń zawsze dostosowywać do słabszej ręki dysproporcje powinny się zmiejscyć nie będzie to szybko ale żadnego cudownego środka chyba nie ma bynajmniej ja go nie znam
Pozdrawiam i życze wytrwałości

M jak Masa))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
dzieki wielkie za podpowiedzi.. wezme na to oczywiscie poprawke no ale generalnie bede sie tego trzymać jeszcze raz dzieks narta<papapa> :D

Umiesz liczyć? Licz na siebie Twoje szczęście innych je**ie (...)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje jakiegoś GooD treningu Prosze o pomoc

Następny temat

Jaka dietka przy gęstości

WHEY premium