SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chudzielec w akcji! brak postępów:(

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681


Witam! Od pewnego czasu naszła mnie chęc żeby przytyc kilka kilogramów oraz conieco poprawic kształty ciała Z braku czasu nie jestem w stanie zapisac się na siłownie a trening domowy nie przynosi już zadnych efektów.. Mam 19 lat, 187 wzrostu i 78 kg wagi a to chyba troszke za mało. Czy zwiększenie częstotliwości cwiczeń w domu coś da? Czy jednak lepiej wygospodarowac czas na siłke? Fotka przedstawia stan dzisiejszy.

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Już jestem!:D:P Kurcze nie czesto używam tego forum i troche sie gubie, z góry przepraszam za lekki spam:P

Zmieniony przez - kamantixxx w dniu 2011-01-01 18:23:30

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259
jakas rzezba jest.wq mlodym wieku nie nabierzesz masy na silce poniewaz jeszcze twoj organizm sie rozwija.a jesli bardzo chcesz nabrac masy to jedynie sterydy itp.cwicz w domu cwicz wytrzymalosc miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Tzn chciałbym przytyc przynajmniej z 10 kg (wiem że to bardzo dużo jeśli chodzi o mase mięśniową) i nie chce zalac sie tłuszczem, jeśli chodzi o wytrzymałościowe treningi to głównie pompeczki jade... Jem jak świnia, troche cwicze (bez sprzętu, bo nie posiadam) a waga zatrzymała się na 78 i klapa.

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10039
a dieta jest? czy tak po dziadosku to robisz?
1

http://mojapala.pl/powieksz/aman

http://www.skateboard.pl/  głosować na Łukasza Cebule, ankieta po prawej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Szczerze to ustalonej diety nie ma, jem ok 5 posiłków dziennie (do oporu) a w nich nastawiam się na nabiał- serki, twarożki, jogurty, makarony, białe pieczywo, na obiady zazwyczaj kurczak z ryżem. Fakt jest taki że jem masakrycznie dużo i mimo braku diety myśle że zapewniam organizmowi wystarczającą nadwyżke kaloryczną. domowy trening dał tyle że mięśnie stały się bardziej widoczne, podskoczyła wytrzymałośc ale waga wzrosła niewiele:)

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10039
ściągnij sobie dziennik vitalmaxa, oblicz zapotrzebowanie
ja jakiś okreś jadłem ok. 2800 kcal, bo myślałem że to już kosmos.. tymczasem kiedy mnie oświeciło i dałem 3400 wszystko zaczęło iść do przodu
poczytaj troche dział odżywianie i ułóż sobie diete w tym dzienniku, te białe pieczywo jak już musisz to zmień na ciemne

http://mojapala.pl/powieksz/aman

http://www.skateboard.pl/  głosować na Łukasza Cebule, ankieta po prawej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Pobrane!:) Dzięki za rady, poczytamy i zobaczymy co sie bedzie działo:)

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
A moim skromnym zdaniem taka budowa jest o wiele bardziej harmonijna i ładna niż jakaś kwadratowa, przepakowana, nienaturalna. Niczego ci więcej nie trzeba wg mnie :)

Lekkoatletyczna, smukła budowa zawsze sugeruje zwinność, witalność i szybkość. Już lepiej chyba iść w budowę typu "żyła" niż paker ;)

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 884
10kg masy miesniowej? moim zdaniem troche bedziesz to budowal chyba ze jakies odzywki i zaczniesz jakis przyzwoity plan robic. no i jak wazysz te 77kg to nie jest az tak zle. i umiesc tutaj swoj dotychczasowy plan trenigowy, bo z tego co piszesz to by wychodzilo ze robisz pompki,brzuszki itp. a jak chcesz 10kg w masie miesniowej nabyc to bedizesz musial znalesc czas na silownie bo tak to bedziesz to budowac sporo czasu
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Dzięki BlueGreen za słowa otuchy, hmm co do mojej budowy to ja wcale nie uważam że jest jakoś tragicznie aczkolwiek zawsze może byc lepiej (byle nie przedobrzyc) Szczerze to również uważam że jeśli przesadzi sie z "pakowaniem" to efekt nie jest za ciekawy bo mimo postawnej sylwetki i siły nie jest to naturalne (bez urazy dla kogokolwiek kto sie ze mną nie zgadza) Dla mnie opcja wagowa 86/88 kg przy 187 wzrostu to przyzwoite wymiary i chciałbym je osiągnąc nie poprzez zalanie się tłuszczem tylko zaostrzeniem kształtów sylwetki:) Denerwuje mnie to że ludzi określają mnie jako CHUDZIELCA mimo tego że z ciałem nie jest chyba tak tragicznie:P ogólny efekt daje chyba buzia i widoczne kości policzkowe i przez to jestem tak postrzegany:)

Co do mojego planu to sprawa wygląda następująco
1 seria pompek (ręce na szerokości barków) 50 powtórzeń
2 seria pompek (ręce szeroko) 50 powtórzeń
3 seria pompek (ręce wąsko) 50 powtórzeń
4 seria (pompki przy użyciu krzeseł) 50 powtórzeń
dłuższy odpoczynek
5 seria- jade na maksa - wyniki bywają różne ale staram sie zawsze ponad 100:)
Co do przerw między seriami to trwają one 2-3 minuty (troche długo)

Co do rąk i barków to dysponuje jednym hantlem z regulacją obciążenia-11 kg. No więc cwicze aż czuje przyjemne uczucie "spuchnięcia" seriami po 20 powtórzeń.

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3145
Jak dla mnie to za dużo tych powtórzeń i serii i tylko te pompki .

Należy równomiernie pobudzać całe ciało. Poczytaj podwieszone tematy i ułuż konkretny plan a zobaczysz że w domu też można wiele zrobić !
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rehabilitacja łokcia.

Następny temat

Ćwiczenia rozciągające, oraz na biceps,brzuch i klatę

WHEY premium