SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CRNX str16/27/32/33/44/52/nowe55/56/69

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 243346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 350
zaje...scie jedz dalej z tym koksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
Wypas mi się podoba jaki Wiek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
co do siły , to wszystko jest relane ;) sam po sobie wiem ,że można to zrobić.. w 11 miesiecy przeskoczyłem z ławy 60kg na 120kg na suplach:P
ale wygląd to jest kozak było czy nie było SA i tak jest git!
pozdro

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Sylwetka b. dobra.

Zmieniony przez - mołodi w dniu 2008-12-11 20:24:19

Zmieniony przez - mołodi w dniu 2008-12-11 20:25:07

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3067
wymiatasz mam nadzieje ze kiedys bede tak wygladal

Chcesz iść na masę to jedz kiełbasę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Zgadzam się w pełni z kolegą potasiem. Tyle wam powiem ze widziałem już co najmniej z 10 kolesi co jedli wszystko co się tylko dało zjeść i wbić w siebie i dalej byli ususzonymi leszczami z którym się wydawało że na wbijaniu syfu się kończy i nawet żaden nie potrafił dobrze jednego ćwiczenia zrobić. CRNX jak już pisałem wcześniej mnie nie obchodzi co Ty brałeś bo dla mnie widać że wiesz co robisz. Można wbić w siebie wiadro syfu i dalej być leszczem ze zjechanym zdrowiem. CRNX szacun dla Ciebie i gratuluje tego co jest teraz i szczerzę życzę dalszych sukcesów które niewątpliwie będą z czasem.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
sylwetka estetyczna, ale co do braku ssa to nie wiem czy to wstyd sie przyznac? bo malo kto CI uwierzy w diete cud i jakies odzyweczki mono czy innego rodzaju; p to co za 2 lata new pudzian ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
No tak, ale to dział, w którym nie rozmawia się, kto co brał, tylko jak kto wygląda. ;)

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
Powiem jedno: jeszcze zobaczycie na co mnie stać;P a jak wezme 1 raz kox to napisze o tym w dziale doping..;)Jestem szczery z wami. pisze wam co jem jak trenuje daje rady chociaz jestem laikiem narazie w tych sprawach...Jezeli dla was jedynym rozwiazaniem jest kox i to sprawia ze osiagacie cel to nie mam nic przeciwko ;) Wszystko dla ludzi :)Nie wiem czy moge posłuzyć sie przykładem ,ale uzytkownik Nr.1 tez nie brał koxu a wyglada lepiej niz panowie z dopingu ;)a takich ludzi jest wiecej ;)
Wiem ze was to wkurza bo małolat w wieku 18 lat rosnie i dobrze wyglada ,no ale ja nie siedze i nie pier** głupot na treningu nie jem byle gowna, a kazdy trening dla mnie jest inny lepszy(zyje siłownia).Nie musze sie przed nikim tłumaczyć bo i tak bedziecie myslec to co myslicie :P A co do pudziana to tak jak pisałem ktos musi go zastapić no przykro mi ;P jak chcecie juz moge dac autografy bo pozniej ciezko z czasem heheh xD
Dziekuje za wasze opinie bo są one dla mnie ważne :) taki mały rodzaj motywacji ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10764
jak Ty to robisz?
podziękuj rodzicom za gen.
zdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kilka Fotek.

Następny temat

Pilne potrzebuje foty

WHEY premium