SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CRNX str16/27/32/33/44/52/nowe55/56/69

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 242556

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
nie robie martwcyh ciagow :) na plecy głownie : podciaganie 6xmax,i na wyciagu +wiosłowane :D
na biceps :ostatnio staram sie go rozciagnać na modlitewniku hantlami młotkowo i podobno dobre jest podciaganie podchwytem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Ja ******le, przekozacko. 2,5 roku tylko treningu. Ile ja bym dal za taka klate, ***ana genetyka ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
na pierwszy rzut oka widac ze przez ten czas barki ladnie przytyrales i brzuch sie poprawil. plecki i klatka jak zwylke gut gratki i powodzonka

Nil mortalibus ardui est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
no barki zaczełem robic 2x w tygodniu i 3 cwiczenia w treningu obwodowym i ładnie poszły sam jestem zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Wklej swoj pelen plan treningowy:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
plan treningowy jak i dieta intuicyjnie tzn robie te cwiczenia na ktore mam ochote robie odpowiednia ilosc serii i powtorzen plan mam w głowie nic sztywno rozpisanego nie mam...
Poniedziałekklatka
1.płaska 6 serii 10-12 ruchow na odpowiednim ciezarze ;)
2skos 4-6seri(zalezy jak sie czuje,i czy trening jest mocniejszy czy słabszy danego dnia 10-12ruchow
3pompki na poreczach w przerwach miedzy skosem.
brzuch 2-3serie brzuszkow +wznosy
WotrekWolne
SrodaBarki,bic+tric
1Barki
1wyciskanie za karku 6 serii po 12 ruchow +odrazu wznosy boczne/do przodu(na przemian) + wznosy w opadzie tłowia (na tylni akton) 1 seria takich 6
2.bic +tric
tak jak pisałem zalezy co chce robić najlepsze dla mnie cwiczenia to :
1biceps na sztandze olimpijskiej12 ruchow odraz tricpes na wyciagu12 ruchow+bicpes na sztandze łamanej12 ruchow+pompki na poreczach12-20 ruchow(+obciazenie)tu staram nie pochylać sie robie pompki w pionie..)(jak trening mocniejszy dodaje 2 cwiczenianp.po pompkach hantlami bicpes12ruchow +francuskie12ruchow)to jest 1 seria takich 6 ;) czasami dopompywanie hantlami na koniec + brzuch(2 serie brzuszkow na ławce+ wznosy nog )
4czwartek WOLNE
5Piatek to samo co w piatek(przewaznie słabszy trening i bez pompek na poreczach ,głownie wyciskanie waskie ;)
6Sobota to samo co w srode tez słabszy trening przewaznie
7Niedziela nogi+plecy
1Przysiady 6 serii po 12 ruchow,
1Plecy podciaganie 6 serii po 12 ruchow lub wiecej zalezy ile siły :D
2na wyciagu 12 ruchow +wiosłowanie hantlem 12 ruchow takich tez 6 seri + brzuch 2-3serie brzuszkow + wznosy )


Zmieniony przez - CRNX w dniu 2008-10-19 09:47:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli cwiczysz 5 razy w tygodniu. a powiedz jeszcze, czy robisz zawsze po 2 razy wszystkie partie, czy niektóre po raz. i napisz które 2x w tyg. a które tylko raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Czytaj a bedziesz wiedzial.
2x robi klatke, biceps i triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9378
ladnie ladnie
pomysl nad zawodostwem, bo mysle, ze masz spore szanse aby zaistniec na arenach kulturystyki
Zdr!

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
hehe dzieki za taki komplement ale jezeli chodzi o jakies start to wiem ze nie miał bym szans,na to trzeba miec kase,duzo czasu,i jako takie predyspozycje a ja mam b.duzo brakow :)moze w przyszłosci cos z tym sportem bd robił kto wie.... :):)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kilka Fotek.

WHEY premium