SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CRNX str16/27/32/33/44/52/nowe55/56/69

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 243216

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9502
Zapodaj jeszcze klatę luzem albo nogi(może sie poprawiły), a pójdę se w łep palnąć........eh 17 lat i taka łapa
PS.Jak na to rodzice reagują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
rodzice sie przyzwyczaili mama ze za duzo waze i jem ;/ ale mam starszego brata i juz to przerabiała :) sama gotuje mi do szkoły i jak jestem na treningu .tata na odzywki mowi ze to jakies anabole xD a fotki nog moze wstawie bo cos moze sie ruszyły bo zaczełem je robić :D tylko musze dorwać sie do aparatu :) a klatka luzem gdzies tam jest na 1 fotkach duzo sie nie zmieniło.. bo waga spadła do 87-88 kg wymiary zostały :Dco mnie cieszy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
dobry gen,w 160 nie wierze,ale lap soga dobre lapy pozdro

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 531
klata naprawdę za***ista, kształt, proporcje i wogóle cała sylwetka super
widze, że dostarczasz organizmowi spora ilośc węgli, ale jakoś nie widze zbyt dużej ilości białka w twojej diecie??
od samego początku cwiczysz klatke 2 razy w tyg?? nie miałeś z tego powodu nigdy przetrenowania mięśnii??

-------------------------"
trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 398
CRNX naprawde jestem pod wrazeniem Twojej sylwetki w porownaniu do mojej to Twoja jest miód malina za***isty gen klatki...

,,jest rozstęp jest i postęp"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za chudo na tym gryfie
ciezarki chyba sa z olowiu, a srodek z uranu
jakby mialy normalna srednice to moglbym uwierzyc, ze jest.

Zreszta... takich ja zawsze nazywalem bahaterami jednego-dwoch sezonow . Zaczeli cwiczyc ... chwila nie minela i bestie sie zrobily. Rok poźniej nikt o nich nie slyszal

nie mowie, ze wbijasz, ale jak nie wbijasz to rosnie nam 2gi pudzian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
rafalik88 tak zawsze 2 razy w tygodniu tylko rozna intensywnosc..nie wiem co to przetrenowanie ;) duzo spie i jem ;) duza ilosc wegli a białka jest ok 2.5g-3g na kg wiec okk :)
janosik123dzieki bardzo :)za miłe słowa:)
kuba_snktak ci sie moze wydawać bo nakrecane jest ze znacznej odległosci i wydaja sie małe ,pewnei jak bym nawalił samych 5kgramowek bys uwierzył bo cała sztanga zapełniona .sztanga olimpijska to jest jak co ;)ale pewnie to zauwazyłes :)a jezlei chodzi o wbijanie to narazie rosne bez tego na dobrym zarciu i prostych odzywkach :D jak wylecze nadgarstek to wstawie film gdzie beda pokazane talerze z bliska :D i nie jestem SEZONOWCEM :)a co do pudziana no to ktoś go musi zastapić <lol2>xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31076
Na tych fotkach co dałeś widać, że jesteś spory i nieźle to wygląda. Masz jakieś aktualniejsze?

Pozdrawiam,
Frank.

Frank.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3447
Jak dla mnie klatka najlepsza, szkoda że nóg nie ma. SOG dla Ciebie o ile wejdzie ;)

Życie zaczyna się po pięćdziesiątce... w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potrafie ocenic odleglosc
po prostu wiem jak wyglada tyle (i troche wiecej ) kg na sztandze. Hesa obciazenie jest mniejsze, ale to tez za malo.
No nic, najlepiej nakrec kiedys nawet 150kg na sztandze olimpijskiej na normalnej silce i wtedy nikt Ci nie powie, ze oszukujesz
pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kilka Fotek.

Następny temat

Pilne potrzebuje foty

WHEY premium