SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CRNX str16/27/32/33/44/52/nowe55/56/69

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 243016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
no chyba napisal to nuk w cudzyslowie ;]

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
Wolałbym ogladac twoje 37 w ramieniu :Dzrobie to cos wstawie :)moze ; D jak zasłuzysz :) hA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2193
Masz dłuższy staż + piszesz takie komenty = jesteś głupi. Poza tym 18 wybiła a ortografia u ciebie jakbyś 3. klasy nie przeszedł. Poza tym **** to wie czy tam czegoś nie kłujesz.

Zmieniony przez - Punani w dniu 2008-05-03 15:08:58

Zmieniony przez - Punani w dniu 2008-05-03 15:09:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1427
kolego wez sie ogarnij bo jak narazie to Ty chyba nie znasz podstaw bo nie wiesz do czego sluzy cudzyslow ... i uwierz mi on nie ma malych nozek ;) to ze masz mniejszy staz niz on to oznacza chyba tylko tyle ze nie powinienes sie tak pluc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2193
Ja tylko napisałem żeby pokazał nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Ładna sylwetka, Zapodaj fotę nóg. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21293
pamietam jak kiedys do mnie na siłke zaszedl koles co cwiczyl w piwnicy i torche sie zdziwil kiedy 120kg wycisnal tlyko 1 raz a u siebie robił to po 8 ruchów:), proponuje weryfikacje wyniku na porfesjonalym sprzecie, może tez sie zdziwisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
ojj krepy widzisz to jest sztanga olimpijska a nakłady w wiekszosci orginalne PO 2 byłem na profesionalnej siłce no i wszyscy na siłce sie zdziwili tam ... ze malolat 17 lat przychodzi i jedzie 110 kg wasko na serie po 10-12 ruchow ;) hA kto zazdrosny i nie chce wierzyc nie musi wstawiłem film bo nikt nie wierzył ze 160,.. dalej nic nie musze udowadniac chyba ze dopiero na wrzesien teraz zmiana planow(małe ciezary nadgarstki musza odpocząć) :) a jak ktos chce wyjsc i sprawdzic moje wyniki to zapraszam do mnie do miasta :)po 3 nie zalezy mi na tym czy wierzycie mi czy tez nie ;)tak jak pisałem zapewne jest tam 100kg haha xD to ze wy przy sprawdzeniu sie nakładacie na sztange same 5kg bo nie macie innych nakładow i wyglada to jak 200kg to nie znaczy ze ja tak bd robił no ogranijcie sie troche :D chyba nie ma sensu tu cokolwiek wstawiać niewierne Tomasze....xD I przepraszam ze moja osoba wzbudza was tyle złosci xDhahah no i czołem :D Do usłyszenia po wakacjach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7512
Punani ale jesteś ciołem. Jego temat, więc wrzuca fotki jakie uważa. Ty jak narazie nie pokazałeś żadnej fotki (w sumie jeszcze nie masz co ;D).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kilka Fotek.

Następny temat

Pilne potrzebuje foty

WHEY premium