SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CRNX str16/27/32/33/44/52/nowe55/56/69

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 243251

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
sorry ale komentarz wyżej kolegi mnie rozwalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10764
oczywiście chodziło mi o to że jak on to robi że tak rośnie
zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
super chciałbym tak wyglądać w wieku 18 lat
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
Wsyzstko jeszcze przed Tobą ;):)
ta gen jest ale nie mozna mieć wszystkiego musze duzo pracować ...szczeegolnie nad bicepsami,i trzymac pas bo mam szeroka miednice..;)wystarczy zerknac na 1 zdjecia kiedy nie cwiczyłem .Miednica taka jak barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
no ale szacuneczek widać że w ch** pracy włożyłeś żeby tak wyglądać
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
widze ze juz duma cie roznosi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
To wasza zasługa haha :) Trzeba być zadowolonym z tego co sie robi :) i z Siebie i mowić ze jest za***iscie ;D bo innaczej mozna wpasc w chorobe ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
jest za***isciegratulujejaki koks walisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ile masz w biodrach i barkach, że narzekasz na szeroką miednice? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
CRNX - dobrze mowisz, nie mozna dopuszczac do siebie zlych mysli, ze cos jest nie tak, ze nie idzie i itp. sam arnold tak mowil w swoim filmie "pumping iron" i miedzy innymi dzieki sile swojej osobowosci osiagnal tak wiele, a nie tylko dzieki sylwetce bo wtedy nawet jak ktos wygladal dobrze to i tak zachowanie i sposob bycia arnolda przytlaczalo jego przeciwnikow i nie mogli sobie poradzic z samym soba!

w swojej ksiazce "ARNOLD edukacja kulturysty" napisal miedzy innymi takie zdanie: "wiem, ze rozwijanie ciala sprawia, iz umysl siega dalej. sila i pewnosc siebie, a takze satysfakcja plynaca z ciezkiej pracy pomoga ci stworzyc nowe, lepsze zycie."

pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kilka Fotek.

Następny temat

Pilne potrzebuje foty

WHEY premium