SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CRNX str16/27/32/33/44/52/nowe55/56/69

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 243029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do tego mono, chce zrobic tym cykl, tylko nie wiem z zym to wziąć. to nedzie pierwszy s kteatyną. a potem po tym cyklu, cykl z nitrobolonem. oczywiscie sog dla cie. ja tez 2 lata staz, tylko młodszy i nie o takich wym. jesli mógłbys to napisz na gg bo mam pare pytan. pozdro ;];] 11466997
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
No jest bdb

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Crnx - 30 kilo w dwa lata? Na prowicie to calkiem możliwe
Sylwetka ładna, bicek trochę krótki
Takie efekty w 2 lata nierealne no chyba że tyłek w sitko

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
mephisto mozna cos takiego zrobic w 2 lata na czysto, ale czy tak bylo w tym przypadku to glowy nie dam, to wie on sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
CRNX jak trenujesz barki bo masz je fajnie zrobione?
pozdroo

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
w styczniu bedzie 3 lata wiec nie 2 ;P
cineko barki trening obwodowy . wyciskanie za karku 2odrazu wznosy hantli boczne / do przodu i zaraz 3 cwiczenie wznosy w opadzie tłowia(na tylne aktony barkow) :P(chyab tak :P)to jest 1 seria i takich 6 ;)po takim trenigu rusyzły barki :P
Nie mozliwe hmmm... spie zawsze 8 h czasami nawet wiecej ,jem 6-8 posiłkow ,systematycznie chodze na treningi,.Najwazniejsze ze brat kierował mną od samego początku mowił co mam jesc jak cwiczyc pokazał jak wykonywac cwiczenia ... bez niego pewnie bym miał 40 w łapie i 120 moze wyciskał :).Oczywiscie trzeba bardzo chciec i nie ******lic głupot na treningu....Szczerze to wole isc zrobić dobry trening niz wyjsc z kumplami na piwo czy z jakąs małolata ... Jestem uzalezniony hA :D

Zmieniony przez - CRNX w dniu 2008-10-07 19:29:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9534
A czemu robisz 6 seri skoro większość osób robi 3 do 4??Możesz napisać coś więcej o treningu zwłaszcza jak zaczynałeś super efekty tylko pozazdrościc

Zmieniony przez - robal85 w dniu 2008-10-07 20:32:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2900
jak trenujesz trica bo jest ogromny??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
dlaczego 6 serii ? Proste poniewaz tylko wtedy czuje ze zrobiłem trening. Wole mniejsze ciezary ale wiecej serii i powtorzen to ze wszyscy robia 3/4 serie i patrza na profesjonalistow jak cwicza to nie znaczy ze ja...Uwazam ze trening to sprawa indywidualna na mnie działa własnie 6 serii po 12 ruchow ,,praktycznie" w kazdym cwiczeniu :)

Jezeli chodzi o triceps to duzo wyciskania w waskim uchwycie pompki na poreczach , francuskie, i na wyciagu . bic+tric tez trening obwodowy po 2/3 cwiczenia na biceps i triceps w 6 seriach :)
dziekuje :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
Szczerze to wole isc zrobić dobry trening niz wyjsc z kumplami na piwo czy z jakąs małolata ... Jestem uzalezniony hA :D


Nie jesteś sam większość osób z tego forum tak ma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kilka Fotek.

Następny temat

Pilne potrzebuje foty

WHEY premium