SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO z tym zrobić? Czyli wasze porady :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1324

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

20

Waga

77-79kg

Wzrost

183

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

1,5roku

Uprawiane inne sporty

co jakis czas przebieżka,piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

domowa siłownia/ ławeczka/stojaki do nóg gryfy i pare kg :)

Dieta

coś tam jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak przeciwskazań na dzień bierzący :) po drobnych kontuzjach :p

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

Spilt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3062
Witam. Chciałbym się Was poradzić w paru kwestiach a mianowicie :
1.. zaraz wrzucę zdj i poproszę o wychwycenie zaniedbanych partii( lub tych które odstają od innych)
2. looknięcie czy odpowiednią mam proporcje wartości odżywczych jeżeli 3311.31 kcal ,455.31g w , 124.18gram białka i 120g tłuszcz podkreśle że moim celem jest złapanie paru kg w ciągu miesiąca (1-2kg).
Z góry dzięki za porady oraz wskazówki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
Dokładnie...ćwicz całe ciało ale jeśli czujesz, że chciałbyś poprawić którąś partię mięśni lub nie jesteś z niej zadowolony to ułóż sobie tak trening aby położyć większy nacisk na to co chciałbyś osiągnąć i ćwicz tą partię np. nie raz w tygodniu tylko dwa lub jak tam Ci wygodniej. Ale nie zaniedbuj innych części ciała, gdyż wtedy przyrosty będą nawet lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3062
Tu jest parę zdj. :)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99
Górę klatki katuj, przedramiona też chudo i najszersze grzbietu też szału nie ma. Te 3 najbardziej mi się rzucają w oczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3062
A co byś doradził dorzucić na górną ? bo na bieżąco to podstawowe ćw na tą partie co robię to wyciskanie sztangi na skosie dodatnim :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99
Zamień sztangę na hantelki :) I pompki, nogi w górę i jazda :P Nie znam lepszych ćwiczeń, no jeszcze maszyny, ale one zawsze są dla mnie denne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3062
Dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
No zgodze się z kolegą..czyli górna cześć klatki piersiowej, plecki no i faktycznie przedramiona są nieproporcjonalne (bynajmniej na fotkach) do bicepsów i reszty ramienia. Ale ogólnie jak na twój młody wiek to dobrze się prezentujesz. Będzie lepiej jak nabierzesz jeszcze parę kg :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3062
dzięki dzięki tylko się zastanawiałem czy to tylko górna i czy to nie jest także brak w barkach (przednich)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3062
wiem że nie ten dział na temat diety ale może ktoś odpowie mi na 2 pyt a mianowicie czy 3311.31 kcal ,455.31g w , 124.18gram białka i 120g tłuszcz to odpowiednie zestawienie zapotrzebowania dziennego aby masa szła powolutku w górę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3062
@ up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
wazysz 79kg wiec okolo 155-160g bialka musisz dostarczac dziennie, tluszczy kolo 90-110g a reszte wegli ale nie mniej niz 350g na dobe a co do proporcji za maly staz masz by brac sie za trening z piorytetem, ćwicz całe ciało bez piorytetu a zobaczysz ze powoli wszystko bedzie ze soba grało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wcięcie w tali

Następny temat

Dieta+trening ?ektomorfik

WHEY premium