SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - Debiut na scenie - UK

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
dzięki chłopaki za wsparcie.
problem z barkiem ciągnie się za mna naprawde długo. ale jak to ja głupi pewnie wezmę się za to jak będzie są późno..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
kurde, osttanio wszystkich coś łapie. mnie boli przy kości ogonowej wiec z wiekszości treningu nóg musze zrezygnować :/ a wizyte u specjalisty mam dopiero za tydzień. polecam i Tobie sie wybrać. lepiej leczyć zawczasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
PLECY

1.Przyciąganie hammera z góry chwytem młotkowym 5x15

2.Przyciąganie do brzucha wyciągu dolnego młotkowo 4x15-12

3.Wiosłowanie półsztangą 5x8

4.Wiosłowanie półsztangą nachwytem z oparciem brzucha 3x12

5.Wiosłowanie w opadzie nachwytem na maszynie 3x15-10

6.Przyciąganie drążka górnego wyciągu nachwytem 4x10-8

+łydki, 75min kardio












dzień niski

1,6 białek jaj

2.150g ziemniaków,200g piersi,warzywa

3.150g ziemniaków,200g piersi,warzywa

4.50g płatków owsianych,200g piersi, warzywa

5.200g wołowiny,50g skrobi kukurydzianej, warzywa

6.150g twarogu,20g wph, 30g czekolady 85%







Coraz częściej brakuje sił na normalne czynności..
Głowa niestety też już nie pracuje jak powinna, dziś np zapomniałem zrobić prostowników .
Żadnego wiekszego ssania na jedzenie nie mam, jest tylko to zmęczenie głownie fizyczne.
Jak próbuje przed treningiem zjeść wiecej kofeiny, żeby sie pobudzić to zaczyna boleć mnie okropnie głowa i zasypiam na stojąco.
Ale żeby nie było, że tylko narzekam to tak naprawde odkąd zaczęło brakować sił to sylwetka zaczęła sie poprawiać dużo szybciej.
Nastepna kwestia to pozowanie, poprosiłem dwóch chłopaków o pomoc i teraz kilka x w tygodniu bede pozował pod ich okiem.
Bedą też na zawodach ,na których startuje więc nie bede sie stresował, bo tak naprawde nigdy nie byłem na zawodach od strony backstage, wiec troszke stresu odchodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
CZWÓRKI

1.Przysiady ze sztangą 5x8

2.Przysiady na maszynie z oparciem pleców stopy wąsko 5x12

3.Prostowanie nóg na maszynie 5x8

4.Fronty na hack maszynie 4x10-8

5.Przysiady na hack maszynie tyłem 4x12

+łydki, brzuch , 75min kardio












dzień wysoki

1. 150g piersi, warzywa

2.100g mąki owsianej, 15 białek jaj

3.125g kleiku ryżowego ,200g piersi,warzywa

4.100g płatków owsianych,200g piersi, warzywa

5.200g wołowiny,450g ziemniaków, warzywa

6.150g twarogu,20g wph, 30g czekolady 85%






Musze rozdzielić trening czwórek i dwójek. Jestem zbyt zmęczony po ciężkich czwórkach , żeby jeszcze robić dwójki.
Dwójki bedą szły z bicepsami i tricepsami i na drugim ciężkim treningu dwójek, normalnie wpadną lekko czwórki.
Tak jak na początku współpracy Łukasz mówił, że dwójki są słabe, tak chłopaki, którzy pomagają mi pozować od razu zwócili uwage na dwójki
Jedyny dzień wysokich WW w tygodniu, a tak naprawde nogi dostały tak po tyłku, że apetyt siadł i już wpadły 2drzemki.
Jutro urodziny więc wziąłem sobie kilka dni wolnego w pracy + wpadnie w nastepnym tygodniu długi weekend.
Więc po tym wszystkim zostaną 3tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Witam, dziś kończe 23 lata, więc postanowiłem wrzucić kilka jakiś tam zdjęć.

Od razu pisze, że zdjęcia w pozach lecą do Łukasza, a te z bliska to tak po prostu, żeby pokazać jak to wygląda z bliższej perspektywy.

Zdjęcia rano na czczo po aerobach, po wczorajszym dniu HC gdzie wpadło 360g WW , jak widać nie nabiło wcale, bo płaski jestem strasznie.

Do zawodów pozostały 4tygodnie.

Jak widać najwiecej tłuszczu siedzi na dvpie, z tego co rozmawiałem z chłopakami, którzy pomagają mi pozować to mówią, że ciężko bedzie żeby ta dupa całkiem wyszła.

Ale wczoraj oglądając MP (świetna relacja Banan) troche sie podbudowałem, bo tak naprawde chłopaków z mocno dociętymi tyłkami nie było dużo.

Jak zszedł tłuszcz to plecy poprawiły sie dość mocno, na dwójkach też nigdy mięśni nie widziałem, a teraz widać są.


Także jak mówie, zdjęcia nie są do oceny progresu, bo nie są w pozach tak naprawde.

Wrzucam je po prostu, żeby dziennik był bardziej kolorowy i ciekawszy.

No i co najważniejsze, widać, że masy mięśniowej jest tak naprawde mało, ale walczymy dalej

Pozdrawiam







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dupa calkiem raczej nie wyjdzie to ci odrazu mowie moze troche sie odsloni po zrzuceniu wody. Reszta dobrze wyglada choć plasko wlasnie. Wszystkiego najlepszego

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Dzięki :) ja trzeźwo do tego podchodzę. tak naprawdę nigdy nie miałem niskiego bf, więc na pewno za pierwszym razem nie wyjdę pociachany jak Luki wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
no ładnie, w porównaniu z masą to pięknie z Ciebie zeszło. Idzie bardzo dobrez :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Wszystkiego dobrego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dokładnie tak jak piszesz . Najgorsze w pierwszej ostrej redukcji jest zrzucenie całego fatu co jest praktycznie nie możliwe lub trzeba byc naprawdę bardzo cierpliwym i wytrzymałym. Fat który odkłada się całe życie niestety cieżko spalić za pierwszym razem.

Dobrze ze masz takie podejscie, nie wywołuje to niepotrzebnego stresu

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania do sezonu startowego 2017

Następny temat

Mateusz Kwarciński - Wiosna 2020

WHEY premium