Witam, dziś kończe 23 lata, więc postanowiłem wrzucić kilka jakiś tam zdjęć.
Od razu pisze, że zdjęcia w pozach lecą do Łukasza, a te z bliska to tak po prostu, żeby pokazać jak to wygląda z bliższej perspektywy.
Zdjęcia rano na czczo po aerobach, po wczorajszym dniu HC gdzie wpadło 360g WW , jak widać nie nabiło wcale, bo płaski jestem strasznie.
Do zawodów pozostały 4tygodnie.
Jak widać najwiecej tłuszczu siedzi na dvpie, z tego co rozmawiałem z chłopakami, którzy pomagają mi pozować to mówią, że ciężko bedzie żeby ta dupa całkiem wyszła.
Ale wczoraj oglądając MP (świetna relacja Banan) troche sie podbudowałem, bo tak naprawde chłopaków z mocno dociętymi tyłkami nie było dużo.
Jak zszedł tłuszcz to plecy poprawiły sie dość mocno, na dwójkach też nigdy mięśni nie widziałem, a teraz widać są.
Także jak mówie, zdjęcia nie są do oceny progresu, bo nie są w pozach tak naprawde.
Wrzucam je po prostu, żeby dziennik był bardziej kolorowy i ciekawszy.
No i co najważniejsze, widać, że masy mięśniowej jest tak naprawde mało, ale walczymy dalej
Pozdrawiam
