SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bicepsy SFD łączcie sie :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 724461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
oh man..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457


to i ja dam swojego, moze troche lipa bo wczoraj bahama party bylo twarz zamazalem bo mina byla wygrzana
a co do nog to ja na poczatku samym tez nie lubilem ale teraz robie i nie odpuszczam i calkiem niezle idzie pozdro

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
chiny ja w oparciu o modlitewnik mam 52 w rece tu si enie ma co wstydzic dawaj zdjecia zeby kazdy zobaczyl i ocenil co masz poprawic
pozdro

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3627
Jak 52?? chyba wygląda na 52 a zresztą nie wiem. Wiem, że ten chiny coś kręci, tylko temat zmienił na gadki o udach, a jak kogoś foty ocenia to juz jest bardziej wyszczekany. Sorki ale tak uważam a to jest forum i mam prawo do wolności słowa:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3362


witam, dołączam swoją wielka łapkę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3627
ładna ale biceps jakiś taki krótki:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
myslalem ze moj opis jest jasny wiem ze wygladam****owo dlatego nie wstawiam zdjec

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
GIJane łap soga za biceps

Borewicz - nie krótki, tylko wysoko zaczepiony. U mnie podobnie to wygląda w tej pozie.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Chiny daj zdjecie nie na modlitewniku. 55cm w udzie? I ponad 40 w lapie? Chiny...

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

połowa 1 suplementacji- Trewor-ek

Następny temat

8,5 x 100kg kojocika %-) prawie 9 :P

WHEY premium