SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bicepsy SFD łączcie sie :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 723094

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430


Z wczoraj

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4239


bic

Czlonkini Mafii Strong Man

luźna łyda
http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=84398  <=== ja na stronach 1 i 3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4239


przedramie....wtedy bylo bodajze 32 w bicu i 30 lub 29 w przedramieniu

Czlonkini Mafii Strong Man

luźna łyda
http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=84398  <=== ja na stronach 1 i 3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30831
miokron - Nawet jesli masz 185cm wzrostu,to łapa wygląda słabiutko na jakies 34cm,a chocby nawet tam było 38 w co wątpie,to samo to przedramie wygląda beznadziejnie cwiczysz je wogoole?? chude chyba z 20cm,to ze jestes wysoki wcale nie świadczy o tym,ze ramie np:38cm nie moze wyglądac imponująco.Bo nieraz na forum widziałem gostkow co mieli po 183-185 wzrostu,a łapy po 39cm i wyglądały na całkiem solidne.Wez ty lepiej zmierz tą łape dokładnie.
Kojot15- Dobry bic całkiem podbny do mojegoprzynajmniej ta druga fota,ale tricho tak jak wspomniałem kiedys juz mniej imponująco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2774


teraz wam zapodam nawiekrzego bica na sfd:D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2678


a no to i ja dam. a co mam być gorszy. na początku lipca było 41,5 ale spaaaaadło przez wakacje bo sie opieprzałem nieziemsko. teraz jest 40,5.

haba daba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2034
Gagnsta... dzieki za opinie... kazdy ma swoje zdanie.... wiem ze ta pierwsza fotka do dupy wyszla.... ale na drugiej troche lepiej moze widac.. Miezylem lape i to kilkakrotnie i jakos nie chce mi pokazac centymetr inaczej. Moim głownym problem jest to ze do swojego wzrostu mam za dlugie lapy,chyba jeszcze urosne Jesli chodzi o przedramie to zaczolem je cwiczyc od 3 miesiecy... nie pszesadzaj z tym jego obwodem... 31 cm mam w przedramieniu. Nadgarstek 18,5. A zreszta obwody sie nie licza, liczy sie ogolny wyglad. Jak bede mial 43 centy w lapie to wtedy powiesz ze mam 40 cm. dobra koniec moich wywodow.

Życie jest zbyt krótkie by być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30831
miokron:
Po pierwsze przedramie na jednej z fot wygląda bardzo słabo,taa 31cm na zgiętej rece chyba.
po drugie jak bedziesz miał43 cm włapie to bedziesz miał 43cm i na tyle bedzie wyglądało.Nie usprawiedliwiaj sie wzrostem bo nie ty jeden na forum masz 185cm wzrostu.Nie takie bolki tu bywaja co maja po 190cm i 43-44cm a ich łapy wyglądaja masakrycznie
po trzecie zmierz inna miara,byc moze ta która posiadasz nie dokładnie mierzy,wierz mi dałoby rady udowodnic,ale twoje łapy mimo,ze długie przy 38 cm powinny wyglądac bardziej imponująco,no chyba ze łąpy to nie czysty miesien
Po czwarte nie zrozum mnie zle,nie chodzi mi o krytyke,poprostu niechce mi sie wto wierzyc ze przy takich rozmiarach łapy wyglądaja niezbyt imponująco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Tez mi sie tak zdaje ze to wyglada na mniej niz 38cm.Jestem niewiele nizszy a wydaje mi sie ze moje ok 35cm lepiej wyglada.Moze dam fote pozniej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

połowa 1 suplementacji- Trewor-ek

Następny temat

8,5 x 100kg kojocika %-) prawie 9 :P

WHEY premium