SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białkowa sałatka "puszysta" by Malinowa

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Sałatka która od zawsze pojawia się u mojej babci na imprezach rodzinnych ,imieninach itd.
Dodatkowo rodzinka zawsze dodaje ser żółty starty na drobnych oczkach,ja pominęłam.
Zawsze znika ekspressowo

Składniki:

-8 jaj (lub więcej)
-2 słodkie cebule
-2 puszki tuny
-majonez (u mnie light)
-pieprz


1.Jaja gotujemy na twardo,cebulę kroimy drobno ,tuńczyka rozdrabniamy palcami.
2.Białka oddzielamy od żółtek.
3.Białka ścieramy na tarce o drobnych oczkach a żółtka rozdrabniamy widelcem.
4.Składniki układamy warstwowo : białka,tuńczyk,cebula,majonez x2 a na samą górę żółtka ,posypujemy pieprzem i voila !

Smacznego!

Kcal:221,1
B:20,2
W:1,2
T:15,1




10

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24646 Napisanych postów 68307 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538569
Wyglada lepiej niz zayebiscie!
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
zdecydowanie jak wyżej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
super bardzo lubie sałatki warstwowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4556 Napisanych postów 35822 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263287
Wygląda mega apetycznie !

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Bardzo fajny przepis, na pewno wypróbuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Moja mama dokładnie taką sałatką podbiła serca moich wszystkich kolegów i koleżanek
Gdy jest jakaś większa impreza u mnie albo co przynosimy swoje sałatki każdy się pyta czy ta będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Hit imieninowy

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
Nie miałbym skrupułów, żeby zniszczyć taką piękną kompozycje :D

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
hellriser
Nie miałbym skrupułów, żeby zniszczyć taką piękną kompozycje :D

Gdybyś spróbował smaku to uwierz miałbyś chęć
Jeszcze tak przypomniało mi się, mama często dodaje (też warstwowo) ser żółty starty i drobno pokrojone ogórki korniszony, ogólnie najlepsza sałatka jaką w życiu jadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
Hepcio
hellriser
Nie miałbym skrupułów, żeby zniszczyć taką piękną kompozycje :D

Gdybyś spróbował smaku to uwierz miałbyś chęć
Jeszcze tak przypomniało mi się, mama często dodaje (też warstwowo) ser żółty starty i drobno pokrojone ogórki korniszony, ogólnie najlepsza sałatka jaką w życiu jadłem


Dlatego napisałem, żenie miałbym skrupułów :D wszedłbym w nią jak jechowy w przedpokój :D

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Snickers w ciescie bananowym (zdjecie) + makro :D

Następny temat

Ziemniaczany omlet

WHEY premium