SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko sfd opinie - odżywki białkowe smak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 49 Wiek 2 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3073
Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami z białkiem SFD oraz poradzić w wyborze smaku? Chciałbym poznać opinie na temat różnych wariantów smakowych dostępnych w sklepie sfd. Czy któryś z smaków wyróżnia się jako ulubiony i dlaczego? Jest ich tam tyle że po prostu nie mogę wybrać, czuje się jak kobieta w butiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
O smakach odżywek SFD mógłbym napisać małą księgę, więc postaram się skupić na konkretach
Będę opierał się na naszym topowym WPC Plusie, bo tego białka przejadłem na pewno najwięcej na przestrzeni lat - zresztą co się dziwić, stosunek ceny do jakości jest świetny, do tego właśnie ogromny wybór smaków, nawet najbardziej wybredne osoby, o 'trudnych' kubkach smakowych - znajdą wariant dla siebie.



https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Wpc_protein_plus-opis3653.html
Na ten moment dostępnych jest 25 smaków, ale zapewne kilku nie ma w danym momencie. Kiedyś było ich blisko 50. Najważniejszym aspektem za kupnem tego koncentratu, jest też fakt iż mamy w składzie wpc instant, tak naprawdę to białko rozpuści się bezproblemowo nawet przy użyciu łyżeczki i szklanki/miseczki, do której wsypiemy określoną porcję proszku i zalejemy wodą czy mlekiem. Przy użyciu shakera, to oczywiście dużo prostsze i szybsze zadanie - brak piany, brak grudek, dzięki temu brak problemów z trawieniem takiego szejka, nasz układ pokarmowy na pewno podziękuję dodatkowo za wybór tak wysokiej jakości białka, a nie jakichś niepewnych producentów czy produktów, gdzie często kosztem ceny - w składzie mamy zawarty słabszej jakości surowiec.

Polecamy również: Odżywki białkowe - jakie wybrać i co warto o nich wiedzieć?


Jeśli chodzi o konkretne opinie na temat smaków, to oczywiście jest to moje subiektywne zdanie, każdy ma swoje ulubione smaki, inne kubki smakowe, lubi różne warianty, ja jestem otwarty na różne ciekawe połączenia i często nawet, sam sobie tworzę dziwne na pierwszy rzut oka miksy, 2-3 różnych smaków , gdzie daję do shakera po 10-15 g z 3 smaków na przykład.

Jednak odnosząc się do tych standardowych smaków, to na pewno moje top 5 wyglądać będzie tak:
1. Biała czekolada z maliną lub biała czekolada z truskawką
2. Solona pistacja (niedostępna w tej chwili)
3. Solony karmel
4. Czekolada-ciastko
5. Podwójna czekolada

Uwielbiam i polecam sprawdzać połączenia słodkiej białej czekolady z owocami, ja uwielbiam z maliną lub truskawką, ale są jeszcze fajne warianty w innych naszych odżywkach białkowych połączenia białej czekolady np. z : anansem, wiśnią, kokosem, pomarańczą, brzoskwinią czy biszkoptem.
Wszystkie mają to 'coś' , jeśli lubicie białą czekoladę, to nie patrzcie z czym są połączone, tylko testujcie, mnie np. mega zaskoczyło połączenie z kokosem, chociaż na co dzień nie lubię kokosowego smaku, a tu mega pozytywne zaskoczenie w mixie z białą czekoladą.

Smaki czekoladowe to od zawsze też moje ulubione warianty, czy to podwójna czekolada, czy czysta, czy czekolada z ciastkiem, albo coś ala snickers (czekolada-orzech-karmel), no i oczywiście smaki słone, jak np. jedna z topowych pozycji solony karmel, jako fan pistacji i masła orzechowego , polecam też spróbować warianty solona pistacja i solone masło orzechowe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
basmann
Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami z białkiem SFD oraz poradzić w wyborze smaku? Chciałbym poznać opinie na temat różnych wariantów smakowych dostępnych w sklepie sfd. Czy któryś z smaków wyróżnia się jako ulubiony i dlaczego? Jest ich tam tyle że po prostu nie mogę wybrać, czuje się jak kobieta w butiku


Każdy z nas jest inny i nie jest powiedziane, że to co będzie większości najbardziej smakować innej osobie podejdzie więc ciężko tworzyć takie rankingi.

Dla mnie solony karmel jest bardzo dobry ale znam osoby co im nie podchodzi i woła waniliowe gdzie mi nie smakuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
Moim ulubionym smakiem białka SFD WPC Protein jest solony karmel, choć równie często sięgam po klasyczny smak truskawkowy, zwłaszcza gdy chcę przygotować owocowe koktajle. Białko charakteryzuje się dobrą konsystencją oraz łatwością rozpuszczania.

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
U mnie słony kamel, ciasteczkowy, jagoda, banan, malina, szarlotka, nie to że reszta smaków jest zła, po prostu te mi smakują, a np za czekoladowymi smakami nie przepadam nie wazne jaka to by była firma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33080 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
Testowałem wszystkie smaki przez lata i dla mnie wiekszosc jest BDB , dodaje głównie jako dodatek do innych posiłków , aktualnie leci biała czekolada i orzech włoski i jest wypas , jednak tak jak mówie smaków dobrych mają tak dużo ze można pisac ci pisać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Nie kumam fenomenu słonego karmelu mi nie lezy całkowicie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
lodzianin1
Nie kumam fenomenu słonego karmelu mi nie lezy całkowicie


Mam dokładnie to samo
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kurbanczyk SFD IT Administrator
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 173 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25481
Pistacjowe <3

Let's roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
O ile jeszcze pod kątem jakości produktów można dyskutować (rozpuszczalność, ilość piany, problemy trawienne, itp.) o tyle w przypadku smaku, każdy z nas ma inny gust i nie bardzo jest sens w tym, żeby cokolwiek polecać, a inny smak twierdzić, że jest słaby. Z doświadczenia mogę Ci napisać, że bez względu na firmę i rodzaj odżywki białkowej, najczęściej kupowanymi smakami są wanilia, czekolada, ciastko i ewentualnie biała czekolada. Zdecydowanie rzadziej kupowane są smaki owocowe. Sugeruję wybierać pod kątem tego, co Ty najbardziej lubisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
u mnie z kolei naturalne obecnie wlatuje%)
jakos ostatnio nie moge trafic ze smakiem, ktory by mi pasowal na dluzej wiec wrzucam sobie opcje bezsmakowe%) w razie ochoty na cos slodkiego miksuje sobie z owocami, czy dodaje do posilkow aby podbic ilosc bialka i z glowy :) chyba za duzy wybor i zbyt wybredni sie stalismy co do smakow odzywek%) kiedys byly trzy smaki na krzyż, czekolada, wanilia i zazwyczaj truskawka, ktore mowic delikatnie smaku nie przypominaly opisanych smakow i jakos sie to pilo hehehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
TomQ-MAG
u mnie z kolei naturalne obecnie wlatuje%)
jakos ostatnio nie moge trafic ze smakiem, ktory by mi pasowal na dluzej wiec wrzucam sobie opcje bezsmakowe%) w razie ochoty na cos slodkiego miksuje sobie z owocami, czy dodaje do posilkow aby podbic ilosc bialka i z glowy :) chyba za duzy wybor i zbyt wybredni sie stalismy co do smakow odzywek%) kiedys byly trzy smaki na krzyż, czekolada, wanilia i zazwyczaj truskawka, ktore mowic delikatnie smaku nie przypominaly opisanych smakow i jakos sie to pilo hehehe


Też mam bezsmakwowe ale z innego powodu. Jak jéšcze daje parę innych rzeczy które mają jakiś smak to zawsze bezsmakwowe to jakaś oszczędność
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy - porady

Następny temat

Odżywka białkowa - problemy trawienne

WHEY premium