SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BTW + Suplementy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zZakwasami


a na pierwsze twaróg z masłem orzechowym (100% same orzechy) byloby spoko ?



co to za orzechy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
bodajże laskowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Dzisiaj dosyć zmęczony byłem po szkole i wgl, padłem na łóżko także obiad o 17;30 niestety kopytka i schabowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Tak btw. w najbliższym czasie jade na badania krwi i moczu, trochę się boję wyników bo wiadomo teraz ta redukcja dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Do jakiej wagi redukować? ; 167cm 66kg
Zależy Mi na rozbudowie mięsni i trochę zmniejszenie obwodu pasa/talii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Do takiej aż sylwetka będzie wyglądać w miarę ok, nie da się powiedzieć jak to wagowo wypadnie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
waga nie jest żadnym wyznacznikiem
lustro i obwody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie jak Panowie wyżej , sama masa ciała to akurat łatwo w błąd może wprowadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
I jak ? 6 miesięcy stażu jakoś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Bez żadnej konkretnej diety, jem normalnie nie upycham się i bez żadnych świństw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie odmawiam sobie słodyczy.

Następny temat

HST - Dobór ćwiczeń

WHEY premium