SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozklad btw

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 135
witam, chciałbym dowiedzieć się jakie będzie najlepszy rozkład BTW, aby nabrać mięśni, które będą ładnie zbite (nie chodzi mi o to, żeby zrobić z siebie napakowanego klocka) Dążę mniej więcej do takiej sylwetki jak w linku http://imgur.com/a/wpHns
15 lat, 60kg, 179cm, ćwiczę 3 razy w tyg splitem zakończonym głównymi ćwiczeniami na daną partię ale w tabacie. Do tego chodzę biegać 6 razy w tygodniu. Dzienne zapotrzebowanie to około 3000 kcal. Tutaj przedstawiam rozkłady które mi polecono:
B225 T100 W300 30,30,40%
B187 T83 W375 25,25,50%
B225 T66 W375 30,20,50%

do tego rozkład wg g/kg ciała
B 2g/kg 120g - 480 kcal
T 1,5g/kg 90g - 810 kcal
W 5g/kg 300 - 1200 kcal
lecz tutaj wychodzi mi tylko 2490 kcal dziennie, co wg mnie jest jednak za małą ilością.

Który rozkład będzie najlepszy dla mnie? Może macie jakieś swoje pomysły? Z góry dzięki za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 926
15% białka, 55% ww i 30% tłuszczu według mnie jak na tą wagę i jak jesteś osobą której ciężko jest przytyć, ale czekaj aż się profesjonaliści wypowiedzą :v


Zmieniony przez - Rustie w dniu 2016-09-11 14:22:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 135
znam ziomka, który jest dietetykiem (znam go z klubu) i pokazałem mu taki rozkład, to mnie wyśmiał z ilością białka, że podstawowy budulec i chyba oszalałem. Ale oczywiście nie rozłoży mi, bo się ceni, i za coś takiego się płaci, bla bla, dlatego piszę tutaj, ale też mi się wydaje, że ze 120g białka to będzie serio za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32858 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Bialko2-2.5g tluszcze 1g minimum a reszta węgli. Z czasem możesz robisz rotacje węglami na rzecz tluszczy jak juz poznasz swoje ciało. Wieksza ilość bialka moze ci zaszkodzić szczególnie tak jak piszesz 225g na 60kgtwojej wagi.bialko na masę 2gwystarczy . Bardziej na redu się przydaje dolozyc bialkaniz na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 135
może być tak?
B160 640kcal
W385 1540kcal
T75 675kcal
2855kcal dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 926
vesoleg
znam ziomka, który jest dietetykiem (znam go z klubu) i pokazałem mu taki rozkład, to mnie wyśmiał z ilością białka, że podstawowy budulec i chyba oszalałem. Ale oczywiście nie rozłoży mi, bo się ceni, i za coś takiego się płaci, bla bla, dlatego piszę tutaj, ale też mi się wydaje, że ze 120g białka to będzie serio za mało.


Może robi tak specjalnie, żebyś u niego jednak siano bulnął :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
vesoleg
znam ziomka, który jest dietetykiem (znam go z klubu) i pokazałem mu taki rozkład, to mnie wyśmiał z ilością białka, że podstawowy budulec i chyba oszalałem. Ale oczywiście nie rozłoży mi, bo się ceni, i za coś takiego się płaci, bla bla, dlatego piszę tutaj, ale też mi się wydaje, że ze 120g białka to będzie serio za mało.


tylko, ze bialko bez dodatku energii samo w sobie nie zbuduje nic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na przyrost masy mięśniowej

Następny temat

Bieg-sztafeta 10x1000m

Wiecej