SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BTW + Suplementy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
I co wy na to ?
Spać pójdę pewnie 24-1 to pozwolilem sobie na wegle bo wyczytalem ze są w miare okej;
lepsza regeneracja i lepszy sen

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
za dużo bułek
brak warzyw
brak tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Okej później dodam dziesiejszy jadłospis. z tłuszczami zawsze miałem problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
a jeżeli chodzi o makro to poza tymi tłuszczami jest w miare ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pogubiłem się już w tym temacie, podałeś gdzieś dane swoje, krótka ankieta
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek :
Waga :
Wzrost
:
Staż treningowy:
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :
Stan zdrowia:
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis:


Kolejna sprawa ustaliłeś już sobie kalorie ile powinieneś spożywać,, gdzieś wcześniej w temacie wyliczyłeś że potrzebujesz 2700 kalorii

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Ogólnie zapotrzebowanie mam 3000 :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Wiek : 14
Waga : 67
Wzrost : 168
Staż treningowy: 4ms
Obwód pasa; 88
Obwód klaty: 90
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 3 dni w tygodniu, treningi siłowe
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : raczej nic
Stan zdrowia: zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: piłka nożna, sztuki walki, treningi siłowe ( narazie mam czas tylko na siłownie )
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : bcaa max, creatine muscle max, whey protein allnutrition
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe: raczej dobre
Cel/problem/opis: cel; fajnie zbudowane ciało, problem; nadmiar tkanki na brzuchu i udach,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na ten wiek okolice 2300-2400 powinny być dobre, jeszcze się rozwijasz więc niskokaloryczne diety też odpadają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Tylko że ja tyle nie ujadam :D staram się już jeść więcej i wogóle ale dzisiaj to całkiem lipa, zaraz wstawie dziennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Po obiedzie zasnołem i "troche" spałem :/ tak wiem, te nieszczęsne bułki, ale nie miałem co innego na kolacje zjeść Jajka dojdą dopiero jutro.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie odmawiam sobie słodyczy.

Następny temat

HST - Dobór ćwiczeń

WHEY premium